فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف کنید! | جلوگیری از انتشار اطلاعات محرمانه

fakepage - فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف کنید! | جلوگیری از انتشار اطلاعات محرمانه

فیک پیج اینستاگرام چگونه حذف می شود؟

همانطور که مطلع هستید، شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای یک سری قوانین است که تمامی کاربران باید جهت استفاده صحیح از این شبکه اجتماعی، قوانین از قبل تایین شده را بپذیرند در غیر این صورت ممکن است صفحه موردنظر در اینستاگرام دچار مشکل شده و از طرف اینستاگرام یک صفحه قانونی در راستای صحیح شناخته نشود.

متاسفانه بسیاری از افراد این قانون را زیرپا گذاشته و از آنجایی که، یکی از قوانین بسیار مهم در این شبکه اجتماعی به این صورت است که تمامی کاربران مستلزم استفاده از هویت اصلی خود می باشند و در غیر این صورت یکی از قوانین های حائز اهمیت در اینستاگرام را نقض خواهند کرد و همچنین خارج از قوانین از پیش تایین شده در اینستاگرام ساختن صفحات جعلی برای اشخاص و کسب و کار ها در فضای مجازی جرم محسوب شده و جزء جرائم رایانه ای می باشد. اما متاسفانه افرادی در جهت سوء استفاده و فریب دادن دیگران با هویت اصلی اشخاص دیگر، اقدام به ساخت صفحه در اینستاگرام می نمایند و جهت سوء استفاده، خودشان را به جای فرد اصلی صفحه معرفی خواهند کرد.

دلیل اصلی ساخت صفحه جعلی چیست؟

این مورد بستگی به اهداف شخص مجرم خواهد داشت. در بعضی از اوقات فرد فریب دهنده قصد دارد تا با هویت دروغی، اقدام به افزایش فالوور و افزایش بازدید نموده و حتی در خیلی از مواقع قصد سوء استفاده و انتشار عکس ها و اطلاعات محرمانه افراد را خواهند داشت.

چطور باید از صفحات جعلی ساخته شده جلوگیری نمایید؟

در زمانی که شما اطلاعات شخصی خودتان را در صفحات مجازی از جمله اینستاگرام، آپلود یا به عبارتی دیگر بارگذاری خواهید کرد، این اجازه از طرف خودتان صادر خواهد شد، مخصوصا زمانی که صفحه شما در حالت عمومی (Public) باشد. در نتیجه اگر قصد دارید تا همیشه در امان بوده و حریم خصوصی خود را از خطرات احتمالی در امان نگه دارید، از نشر اطلاعات خود به صورت همگانی در اینستاگرام خودداری فرمایید. متاسفانه فضای اینترنت یک فضای بسیار همگانی است، در نهایت با انتشار اطلاعات شخصی خود همچون عکس ها، فیلم ها، اطلاعات شخصی … و غیره در حال نشر اطلاعات خود برای همگان می باشید و متاسفانه پس از آن نگهداری آن ها با حفظ حریم خصوصی،  به صورت کامل از دسترس شما خارج خواهد شد.

برای من یک صفحه جعلی ساخته شده است باید چه کاری انجام دهم؟

اگر برای شما صفحات جعلی و یا به عبارت دیگر فیک پیج ساخته اند و تمامی اطلاعات شخصی شما در معرض خطر می باشد، در مرحله اول از هرگونه ارسال پیام برای فرد تخریب کننده خودداری فرمایید، این عمل باعث می شود که فرد فریب دهنده تحریک شده، و درصد آزار و اذیت افزایش یابد. اینستا سکیوریتی به عنوان قوی ترین گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام در خاورمیانه، با حرفه ای ترین روش و در کمترین زمان ممکن اقدام به جلوگیری از انتشار اطلاعات شما خواهد کرد.

چطور صفحات جعلی را حذف خواهیم کرد؟

پس از مطلع شدن از وجود فیک پیج برای شما، گزارشی را در این صفحه ارسال کرده، تا کارشناسان ما پس از دریافت درخواست/سفارش شما، به سرعت اقدام به جلوگیری از انتشار اطلاعات خصوصی و محرمانه شما نمایند. کاری که توسط ما انجام خواهد شد این است که سریعا پس از بررسی و تشخیص هویت اصلی با فرایند احراز هویت، اقدام به بستن صفحات جعلی در اینستاگرام خواهیم کرد و در صورت تمایل به ثبت شکایت و پیگیری پرونده از نظر قانونی، افراد سوء استفاده گر را به مراجع قضایی برای اجرای احکام معرفی می کنیم. در جهت شناسایی افراد مجرم و مستند سازی با شماره تلفن 02128429881 داخلی 5 تماس حاصل فرمایید.

فیک پیج های ارسالی، در چه زمانی حذف خواهند شد؟

کارشناسان مجرب اینستا سکیوریتی همواره سعی خواهند کرد تا تمامی درخواست های کاربران محترم را در سریع ترین زمان ممکن بررسی نمایند. چرا که زمان برای کاربران بسیار محدود است و ممکن است فرد سوء استفاده گر سریعا اقدام به افزایش فالوور و تبلیغات کذب نموده و این امر باعث خواهد شد که شدت انتشار اطلاعات محرمانه شما افزایش یابد. در نهایت، تمامی گزارش های ارسالی پس از تکمیل مرحله احراز هویت طی حداقل 10 دقیقه تا حداکثر 24 ساعت با موفقیت انجام خواهد شد.

هویت شما جعل شده است؟ قصد ثبت درخواست و حذف صفحه جعلی را دارید؟

جهت ارسال گزارش و ثبت سفارش بستن پیج فیک اینستاگرام از انتهای همین  صفحه اقدام فرمایید.

  • ابتدا از فرم زیر در این صفحه درخواست را با تکمیل اطلاعات درخواستی تکمیل و ارسال نمایید.
  • در مرحله دوم بلافاصله پس از فشردن دکمه “ثبت درخواست” به درگاه اینترنتی بانک متصل خواهید شد و پس از پرداخت هزینه مذکور کد 6 رقمی رهگیری برایتان قابل مشاهده است تا بتوانید به صورت لحظه ای وضعیت درخواست خود را مشاهده نمایید.
  • جهت مطرح کردن هرگونه سوالات و یا مشکلات با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

 


 

بستن فیک پیج اینستاگرام

پشتیبانی تمام روز:

5842a8fba6515b1e0ad75b03 1 300x300 - فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف کنید! | جلوگیری از انتشار اطلاعات محرمانهwhatsapp icon 300x300 - فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف کنید! | جلوگیری از انتشار اطلاعات محرمانهinstagram icon 300x300 - فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف کنید! | جلوگیری از انتشار اطلاعات محرمانه

021-28429881

0901-1778287

فهرست