فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف کنید! | جلوگیری از انتشار اطلاعات محرمانه

fakepage - فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف کنید! | جلوگیری از انتشار اطلاعات محرمانه

فیک پیج اینستاگرام چگونه حذف می شود؟

همانطور که مطلع هستید، شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای یک سری قوانین است که تمامی کاربران بایستی جهت استفاده صحیح از این شبکه اجتماعی، قوانین از پیش تایین شده را بپذیرند. در غیر این صورت ممکن است صفحه مذکور از طرف اینستاگرام یک صفحه قانونی در راستای صحیح شناخته نشود.

متاسفانه بسیاری از افراد این قانون را زیرپا گذاشته و از آنجایی که، یکی از قوانین بسیار مهم در این شبکه اجتماعی به این صورت است که تمامی کاربران مستلزم استفاده از هویت اصلی خود می باشند. در غیر این صورت یکی از قوانین های حائز اهمیت در اینستاگرام را نقض خواهند کرد. خارج از قوانین از پیش تایین شده در اینستاگرام، ایجاد صفحات جعلی برای اشخاص و کسب و کار ها در فضای مجازی جرم محسوب شده و جزء  قوانین اصلی جرائم رایانه ای می باشد. اما متاسفانه افرادی در جهت سوء استفاده و فریب دادن دیگران با هویت اصلی اشخاص دیگر، اقدام به ساخت صفحات جعلی در اینستاگرام کرده و خودشان را به جای هویت اصلی موردنظر معرفی خواهند کرد.

دلیل اصلی ساخت صفحه جعلی چیست؟

این مورد بستگی به اهداف شخص مجرم خواهد داشت. در بعضی از اوقات فرد فریب دهنده قصد دارد تا با هویت دروغی، اقدام به افزایش فالوور و افزایش بازدید نموده و حتی در خیلی از مواقع قصد سوء استفاده و انتشار عکس ها و اطلاعات محرمانه افراد را خواهد داشت.

چطور باید از صفحات جعلی ساخته شده جلوگیری نمایید؟

در زمانی که شما اطلاعات شخصی خودتان را در صفحات مجازی از جمله اینستاگرام، آپلود یا به عبارتی دیگر بارگذاری خواهید کرد، این اجازه از طرف خودتان صادر خواهد شد، مخصوصا زمانی که صفحه شما در حالت عمومی (Public) باشد. در نتیجه اگر قصد دارید تا همیشه در امان بوده و حریم خصوصی خود را از خطرات احتمالی در امان نگه دارید، از نشر اطلاعات خود به صورت همگانی در اینستاگرام خودداری فرمایید. متاسفانه فضای مجازی یک فضای بسیار همگانی است، در نهایت با انتشار اطلاعات شخصی خود همچون عکس ها، فیلم ها، اطلاعات شخصی و غیره …. در حال نشر اطلاعات خود برای همگان می باشید و متاسفانه پس از آن نگهداری آن ها با حفظ حریم خصوصی، به صورت کامل از دسترس شما خارج خواهد شد.

برای من یک صفحه جعلی ساخته شده است باید چه کاری انجام دهم؟

اگر برای شما صفحات جعلی و یا به عبارت دیگر فیک پیج ساخته اند و تمامی اطلاعات شخصی شما در معرض خطر می باشد، در مرحله اول از هرگونه ارسال پیام به فرد تخریب کننده خودداری فرمایید، این عمل باعث می شود که فرد فریب دهنده تحریک شده، و درصد آزار و اذیت افزایش یابد. اینستا سکیوریتی به عنوان قوی ترین گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام در خاورمیانه، با حرفه ای ترین روش و در کمترین زمان ممکن اقدام به جلوگیری از انتشار اطلاعات شما خواهد کرد.

چطور صفحات جعلی را حذف خواهیم کرد؟

پس از مطلع شدن از وجود فیک پیج برای شما، گزارشی را در این صفحه ارسال کرده، تا کارشناسان ما پس از دریافت درخواست/سفارش شما، به سرعت اقدام به جلوگیری از انتشار اطلاعات خصوصی و محرمانه شما نمایند. کاری که توسط ما انجام خواهد شد این است که سریعا پس از بررسی و تشخیص هویت اصلی با فرایند احراز هویت، اقدام به بستن صفحات جعلی در اینستاگرام خواهیم کرد و در صورت تمایل به ثبت شکایت و پیگیری پرونده از نظر قانونی، افراد سوء استفاده گر را به مراجع قضایی در جهت اجرای احکام معرفی می کنیم. در جهت شناسایی محرمان و صاحبان صفحات اینستاگرام میتوانید درخواست خود را در صفحه شناسایی مجرمان اینترنتی ثبت نمایید.

فیک پیج های ارسالی، در چه زمانی حذف خواهند شد؟

کارشناسان اینستا سکیوریتی همواره سعی خواهند کرد تا تمامی درخواست های کاربران محترم را در سریع ترین زمان ممکن بررسی نمایند. چرا که زمان برای کاربران بسیار محدود است و ممکن است فرد سوء استفاده گر سریعا اقدام به افزایش فالوور و تبلیغات کذب نموده و این امر باعث خواهد شد که شدت انتشار اطلاعات محرمانه شما افزایش یابد. در نهایت، تمامی گزارش های ارسالی پس از تکمیل مرحله احراز هویت طی حداقل 20 دقیقه تا حداکثر 24 ساعت انجام خواهد شد.

پس از ثبت سفارش، بستن صفحه توسط شما تضمینی خواهد بود؟

تمامی صفحاتی که دارای حداقل یک عکس همراه با چهره باشند که هویت شخص خاصی در آن به وضوح مشخص باشد. پس از ثبت سفارش به صورت تضمینی حذف خواهند شد.

هویت شما جعل شده است؟ قصد ثبت درخواست و حذف صفحه جعلی را دارید؟

پس از رفتن به صفحه ثبت درخواست، اطلاعات و موارد خواسته شده را وارد نموده و ثبت سفارش خود را به پایان برسانید.


بستن فیک پیج اینستاگرام

پشتیبانی تمام روز:

5842a8fba6515b1e0ad75b03 1 300x300 - فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف کنید! | جلوگیری از انتشار اطلاعات محرمانهwhatsapp icon 300x300 - فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف کنید! | جلوگیری از انتشار اطلاعات محرمانهinstagram icon 300x300 - فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف کنید! | جلوگیری از انتشار اطلاعات محرمانه

021-91035053

0901-1778287

فهرست