فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف کنید! | جلوگیری از انتشار اطلاعات محرمانه

fakepage - فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف کنید! | جلوگیری از انتشار اطلاعات محرمانه

فیک پیج اینستاگرام چگونه حذف می شود؟

همانطور که مطلع هستید، شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای یک سری قوانین است که تمانی کاربران باید جهت استفاده صحیح از این شبکه اجتماعی ، قوانین از قبل تایین شده را بپذیرند در غیر این صورت ممکن است صفحه موردنظر در اینستاگرام دچار مشکل شده و از طرف اینستاگرام یک صفحه قانونی در راستای صحیح شناخته نشود.

بعضی از افراد این قانون را زیرپا میگذارند، از آنجایی که یکی از قوانین مهم در اینستاگرام این است که تمامی کاربران باید هویت اصلی خود را داشته باشند و از ساختن پیج های قلابی بدون هویت اصلی خودشان خودداری کنند ، افرادی جهت سوء استفاده و فریب دادن دیگران با هویت اصلی افراد دیگر اقدام به ساخت صفحه ای در اینستاگرام میکنند ، و جهت سوء استفاده، خودشان را به جای فرد اصلی پیج جا می زنند.

اگر برای پیج فیک ساخته شود چه اتفاقی میوفتد؟

این مورد بستگی به هدف شخص فریب دهنده دارد. در مواقع مختلفی فرد فریب دهنده قصد دارد با هویت دروغی ، اقدام به افزایش فالوور و افزایش بازدید کند، و حتی در خیلی از مواقع قصد سوء استفاده و پخش عکس ها و اطلاعات محرمانه شما را خواهد داشت، در نهایت باید این مسئله را یک موضوع بسیار حائز اهمیت بدانید.

چطور جلوی ساختن صفحه تقلبی برای من در اینستاگرام رو بگیریم؟

معمولا وقتی شما اطلاعات شخصی خودتان را در صفحه خود آپلود یا به نوعی دیگر بارگذاری می کنید ، این اجازه از طرف خودتان صادر می شود، مخصوصا زمانی که صفحه شما Public و یا به عبارتی دیگر عمومی می باشد، پس اگر میخواهید همیشه در امان بوده و مراقب حریم خصوصی خود باشید، صفحه شخصی را در کنار دوستان و نزدیکتان تجربه کنید، متاسفانه فضای اینترنت یک فضای بسیار همگانی است، پس با انتشار اطلاعات شخصی خود همچون عکس ها، فیلم ها، فایل ها … و غیره.. اطلاعات کاملا شخصی خود را در دست عموم قرار می دهید و پس از آن نگهداری آن ها با حفظ حریم خصوصی  از دسترس شما خارج خواهد شد.

برای من یک صفحه تقلبی ساختند، باید چیکار کنم؟

اگر برای شما صفحه های قلابی و یا به عبارت دیگر فیک پیج ساخته اند و تمامی فایل های شخصی شما در معرض خطر می باشد ، در مرحله اول از هرگونه ارسال پیام برای فرد تخریب کننده خودداری فرمایید، اینکار باعث می شود، فرد فریب دهنده بیشتر تحریک شود، و درصد آزار و اذیت افزایش بیابد، گروه قدرتمند امنیتی ما ، به صورت کاملا قدرتمند و در کمترین زمان ممکن اقدام به جلوگیری این افراد تخریب کننده و فریب دهنده در اینستاگرام می کند. پس با ما همراه باشید!

گروه امنیتی اینستاگرام جهت بستن صفحه تقلبی اینستاگرام چه کاری را انجام میدهد؟

شما بعد از مطلع شدن فیک پیج، باید گزارشی را در همین صفحه ارسال کنید ، تا کارشناسان ما پس از مطلع شدن، سریعا اقدام به جلوگیری نشر اطلاعات خصوصی و محرمانه شما نمایند، کاری که ما انجام میدهیم این است که سریعا پس از تشخیص هویت واقعی شما اقدام به بستن این فیک پیج ها خواهیم کرد و در بعضی مواقع آن افراد سوء استفاده گر را به مراجع قضایی برای اجرای احکام قانونی معرفی می کنیم، این مسئله با اجاره خودتان صورت میگیرد.

چه مقدار زمان برای بستن فیک پیج مذکور لازم است؟

معمولا کارشناسان تیم امنیتی ما در این موضوع سعی می کنند، تا حد امکان، سریع عمل کنند، چرا که زمان بسیار محدود است و ممکن است فرد سوء استفاده گر سریعا اقدام به افزایش فالوور و تبلیغات کرده و این باعث می شود که هویت شما جعل شود. در نهایت ما کمتر از ۱ روز اقدام به بستن پیج فیک شما خواهیم کرد. اما در بعضی از مواقع به شرایط صفحه و شرایط هویت اصلی یعنی “شما” هم بستگی خواهد داشت.

من میخواهم این کار را به شما بسپارم تا صفحه فیک را برایم حذف کنید

جهت گزارش دادن و ثبت سفارش بستن پیج فیک اینستاگرام از انتهای همین  صفحه اقدام فرمایید.

  • ابتدا از فرم زیر در انتهای صفحه درخواست را با تکمیل اطلاعات خواسته شده ارسال نمایید.
  • در مرحله دوم کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.
  • جهت مطرح کردن هرگونه سوالات اضافی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

 


 

نکته: کاربران عزیز و محترم: توجه فرمایید تماس تلفنی هیچ تفاوتی با گزارش دادن در فرم زیر نخواهد داشت ، پس از تماس های مکرر خودداری فرمایید، پروژه بستن اکانت پس از گزارش در این صفحه توسط شما زمان کمتری را در بر خواهد گرفت ، و کار شما خیلی سریع تر انجام می شود.

قبل از ثبت درخواست توجه بفرمایید که پس از ثبت سفارش به درگاه بانکی متصل خواهید شد. و چنانچه در انتهای سفارش پرداخت انجام نشود سفارش شما انجام نخواهد شد.

بستن صفحه تقلبی اینستاگرام

جهت پشتیبانی ۲۴ ساعته:

5842a8fba6515b1e0ad75b03 1 300x300 - فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف کنید! | جلوگیری از انتشار اطلاعات محرمانهبستن صفحه تقلبی اینستاگرامinstagram icon 300x300 - فیک پیج اینستاگرام را در سریع ترین زمان ممکن حذف کنید! | جلوگیری از انتشار اطلاعات محرمانه

۰۲۱-۲۸۴۲۹۸۸۱

۰۹۱۱۶۵۲۰۱۸۲

فهرست