بازیابی اینستاگرام | بازگردانی اکانت هک شده در سریعترین زمان ممکن

بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام

چگونگی بازیابی اکانت اینستاگرام

چنانچه در فرایند ورود به اکانت خود در اینستاگرام دچار مشکل شده اید، می توانید اکانت اینستاگرام هک شده و یا از دسترس خارج شده خود را در جهت رفع مشکل فوق به کارشناسان ما بسپارید. وب سایت اینستا سکیوریتی طی مدت زمانی بسیار کوتاه اقدام به بازگردانی اکانت اینستاگرام هک شده شما خواهد کرد.

چه صفحاتی را در اینستاگرام بازگردانی خواهیم کرد؟

حساب های بازیابی شده توسط ما در اینستاگرام شامل اکانت هایی می شود که از دسترس خارج شده اند. عدم دسترسی در اینستاگرام می تواند شامل: فراموشی رمز عبور ، هک شدن اکانت ، گم شدن گوشی موبایل و هرگونه مشکلی که باعث عدم دسترسی اکانت اینستاگرام شما شود.

پس از ثبت سفارش، فرایند بازگردانی اکانت اینستاگرام شما به چه زمانی نیاز خواهد داشت؟

پس از ثبت سفارش و درخواست و همچنین پرداخت هزینه مذکور به صورت آنلاین در درگاه پرداخت اینترنتی، کارشناسان وب سایت اینستا سکیوریتی سفارش شما را بررسی و نتیجه نهایی، طی حداقل 6 ساعت تا حداکثر 5 روز اعلام خواهد شد.

در چه شرایطی اکانت اینستاگرام هک شده شما، بازگردانی نخواهد شد؟

توجه نمایید در صفحه ثبت سفارش، فیلد ها و سوالاتی تعیین شده است که به عنوان پیش نیاز محسوب میشوند و در صورت عدم دسترسی به اطلاعات مذکور قادر به ثبت سفارش نخواهید بود. لذا در صورت عدم دسترسی به یکی از اطلاعات پیشنیاز، بر روی دکمه “سوال پیش از درخواست” موجود در انتها این صفحه کلیک نمایید. توجه فرمایید، چنانچه اطلاعات پیشنیاز به صورت نادرست ثبت گردد، طبق قوانین و ضوابط وب سایت، سفارش شما لغو و بازگردانی وجه در بعضی از شرایط به صورت کامل ممکن نخواهد بود و در بعضی از مواقع، درصدی از مبلغ بازگردانی خواهد شد.

بازگردانی اکانت شما در ابتدا و پرداخت هزینه سفارش پس از انجام کار ممکن خواهد بود؟

افراد بسیاری پس از ثبت درخواست در جهت بازگردانی اکانت اینستاگرام، فرایند پیگیری سفارش خود را ادامه نداده و این مسئله بارها باعث ضرر و زیان هایی در وب سایت شده است. از این رو امکان انجام سفارش در ابتدا و دریافت مبلغ فوق در پایان کار ممکن نخواهد بود. ناگفته نماند، افرادی در شبکه های اجتماعی در حال فعالیت می باشند که شعار اصلی کاریشان پرداخت هزینه خدمات پس از انجام کار می باشد. این افراد درآمد خود را با فروش اکانت شما کسب خواهند کرد! در ابتدا هیچ هزینه ای را از شما درخواست نکرده و با اطلاعاتی که از شما دریافت می نمایند قادر به بازگردانی اکانت خواهند بود. همچنین پس از بازگردانی و دریافت اکانت اینستاگرام شما، نتیجه نهایی را منفی اعلام می نمایند! جالب است بدانید افرادی هم در این میان گزارش شده اند که در ابتدا یک هزینه اندک دریافت نموده و در نهایت، هم صاحب پول شما و هم صاحب اکانت شما خواهند شد!

چطور به وب سایت شما اعتماد کنیم؟

اینستا سکیوریتی به عنوان قوی ترین گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام در خاورمیانه بر اساس امتیازات و سفارشات ثبت شده. دارای تمامی مجوزات لازم در فضای مجازی می باشد. هم اکنون میتوانید با مراجعه به صفحه مجوز های ما تمامی مجوزات وب سایت اینستا سکیوریتی را مشاهده و استعلام نمایید.

همچنین یکی از راه های استعلام وب سایت های اینترنتی مراجعه به وب سایت پلیس فتا میباشد.

در هنگام ثبت سفارش، مستلزم پرداخت کل هزینه خدمات می باشید؟

بله. هزینه تعیین شده برای خدمات “بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام” نیازمند پرداخت به صورت یکجا می باشد.

چه مقدار وجه پرداخت خواهید کرد؟

اینستا سکیوریتی همواره سعی خواهد داشت تا با افزایش سطح امنیتی کاربران از هرگونه سوء استفاده جلوگیری نماید. سفارشات تمامی مشتریان محترم، با بالاترین کیفیت ممکن و هزینه اندک انجام خواهد شد. تعرفه هزینه بازگردانی اکانت اینستاگرام 200000 تومان می باشد که میتوانید با مراجعه به انتها صفحه و پس از آن با کلیک کردن بر روی گزینه “ثبت درخواست آنلاین” اقدام به ثبت سفارش نمایید.

توجه نمایید: قبل از هر اتفاقی به فکر امنیت اکانت مجازی و اینستاگرامی خود باشید، پیشنهاد میکنیم از پکیج های امنیتی ما دیدن فرمایید.

بازیابی اینستاگرام

پشتیبانی تمام روز:

5842a8fba6515b1e0ad75b03 1 300x300 - بازیابی اینستاگرام | بازگردانی اکانت هک شده در سریعترین زمان ممکنwhatsapp icon 300x300 - بازیابی اینستاگرام | بازگردانی اکانت هک شده در سریعترین زمان ممکنinstagram icon 300x300 - بازیابی اینستاگرام | بازگردانی اکانت هک شده در سریعترین زمان ممکن

021-91035053

0901-1778287

فهرست