بازیابی اینستاگرام | بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام در 1 مرحله بسیار آسان

هک اینستاگرام و بازیابی اینستاگرام

چگونگی بازیابی اکانت اینستاگرام

اگر در فرایند ورود اکانت خود در اینستاگرام دچار مشکل شده اید، و یا اگر هرگونه مشکلی در هنگام ورود اکانت اینستاگرامتان به وجود آمده است، می توانید اکانت اینستاگرام هک شده خود را در جهت رفع مشکل فوق به کارشناسان ما بسپارید. وب سایت اینستا سکیوریتی با دریافت اطلاعات مذکور، طی مدت زمانی بسیار کوتاه اقدام به بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده کرده و آن را به شما ارائه خواهد داد.

چه صفحاتی را در اینستاگرام بازیابی خواهیم کرد؟

حساب های بازیابی شده توسط ما در اینستاگرام شامل اکانت هایی می شود که از دسترس خارح شده اند. عدم دسترسی در اینستاگرام می تواند شامل: فراموشی رمز عبور ، هک شدن اکانت شما ، گم شدن گوشی موبایل و هرگونه مشکلی که باعث شود نتوانید به اکانت اینستاگرام خود دسترسی داشته باشید ،باشد.

پس از ثبت درخواست، جهت بازیابی اینستاگرام چه زمانی اکانت بازیابی خواهد شد؟

پس از ثبت سفارش و درخواست شما، جهت بازیابی اینستاگرام و همچنین پرداخت هزینه مذکور به صورت آنلاین در درگاه بانکی اینترنتی، هزینه پرداختی شما در کیف پول کاربریتان ذخیره خواهد شد و پس از بررسی کارشناسان ما جهت بازگردانی اکانت اینستاگرام، نتیجه مربوطه میانگین طی حداقل 6 ساعت تا حداکثر 4 روز اعلام میگردد.

چه مقدار وجه پرداخت خواهید کرد؟

اینستا سکیوریتی همواره سعی خواهد داشت تا با افزایش سطح امنیتی کاربران از هرگونه سوء استفاده جلوگیری نماید. سفارشات تمامی مشتریان محترم، با بالاترین کیفیت ممکن و هزینه اندک انجام خواهد شد. برای مشاهده هزینه به انتهای صفحه مراجعه فرمایید.
همچنین میتوانید در جهت جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه مشکل برای اکانت اینستاگرام خود، از آموزش جلوگیری از هک اینستاگرام یا بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام در 5 مرحله دیدن فرمایید.

بازیابی اکانت اینستاگرام

پشتیبانی تمام روز:

5842a8fba6515b1e0ad75b03 1 300x300 - بازیابی اینستاگرام | بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام در 1 مرحله بسیار آسانبستن صفحه تقلبی اینستاگرامinstagram icon 300x300 - بازیابی اینستاگرام | بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام در 1 مرحله بسیار آسان

021-28429881

0901-1778287

فهرست