بازیابی اینستاگرام | بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام در ۱ مرحله بسیار آسان

بازگردانی اینستاگرام
برگرداندن اینستاگرام
بازیابی رمز عبور
بازیابی اکانت اینستاگرام

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
توجه: جهت بازیابی اینستاگرام ابتدا سفارش را ثبت کرده و برای پرداخت وجه پس از انجام پروژه با شما تماس گرفته می شود.

هک اینستاگرام و بازیابی اینستاگرام

چگونگی بازیابی اکانت اینستاگرام

اگر در فرایند ورود اکانت خود در اینستاگرام دچار مشکل شده اید، و یا اگر هرگونه مشکلی در هنگام ورود اکانت اینستاگرامتان به وجود آمده است، میتوانید اکانت اینستاگرام هک شده خود را جهت رفع مشکل فوق به کارشناسان ما بسپارید، این وب سایت با دریافت اطلاعات مذکور ، طی مدت زمانی بسیار کوتاه اقدام به بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده کرده، و آن را به شما تحویل خواهد داد.

چه پیج هایی را در اینستاگرام بازیابی خواهیم کرد؟

حساب های بازیابی شده توسط ما در اینستاگرام شامل اکانت هایی می شود که از دسترس خارح شده اند ، خروج این دسترسی در حساب می تواند شامل: فراموشی رمز عبور ، هک شدن اکانت شما ، گم شدن گوشی موبایل و هرگونه مشکلاتی که نمیتوانید به اکانت اینستاگرام خود دسترسی داشته باشید.

پس از ثبت درخواست، جهت بازیابی اینستاگرام چه زمانی نیاز است؟

پس از تکمیل فرم در این صفحه جهت بازیابی اینستاگرام و همچنین پرداخت هزینه مذکور به صورت آنلاین در درگاه اینترنتی. هزینه پرداختی در وب سایت ما مسدود شده و پس از بررسی کارشناسان ما جهت بازگردانی اکانت اینستاگرام، نتیجه مربوطه میانگین طی حداقل ۱۲ ساعت تا حداکثر ۴ روز اعلام میگردد.

چه مقدار وجه پرداخت خواهید کرد؟

وب سایت امنیتی InstaSecurity سعی دارد با افزایش سطح امنیتی کاربران از هرگونه سوء استفاده جلوگیری نماید، سفارشات شما مشتریان محترم، با بالاترین کیفیت ممکن و هزینه اندک انجام خواهد شد ، برای مشاهده تعرفه به ابتدای صفحه مراجعه فرمایید.

 

با افزایش امنیت اینستاگرام خود، از هرگونه نفوذ و سوء استفاده جلوگیری نمایید.

 

همچنین میتوانید جهت جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه مشکل برای اکانت اینستاگرام خود، به صفحات جلوگیری از هک اینستاگرام یا بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام در ۵ مرحله مراجعه فرمایید.
  • لطفا در صورت وجود شماره تلفنی که در اینستاگرام خود استفاده کردید را وارد نمایید، در غیر این صورت شماره تلفنی جهت برقراری ارتباط وارد کنید.
  • در صورت وجود، آدرس ایمیل اینستاگرام هک شده خود را وارد نمایید.
  • آدرس پیج اینستاگرامی که از دسترس خارج شده است را در این قسمت وارد نمایید.

بازیابی اینستاگرام

جهت پشتیبانی ۲۴ ساعته:

5842a8fba6515b1e0ad75b03 1 300x300 - بازیابی اینستاگرام | بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام در 1 مرحله بسیار آسانبستن صفحه تقلبی اینستاگرامinstagram icon 300x300 - بازیابی اینستاگرام | بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام در 1 مرحله بسیار آسان

۰۲۱-۲۸۴۲۹۸۸۱

۰۹۱۱۶۵۲۰۱۸۲

 

 

فهرست