بازدید اینستاگرام | افزایش بازدید و تبلیغات پیشرفته در اینستاگرام

Instagram Ads 300x269 300x269 - بازدید اینستاگرام | افزایش بازدید و تبلیغات پیشرفته در اینستاگرامبازدید اینستاگرام چرا باید بازدید خود در اینستاگرام  را افزایش دهیم؟

آیا میدانستید اینستاگرام بیش از 300 میلیون کاربر فعال دارد؟ این شبکه اجتماعی یکی از محبوب ترین و معروف ترین ها در سطح اینترنت است! و دلیل مفید بودن کسب بازدید اینستاگرام، معرفی آسان محصولات و خدمات حتی بدون یک برند است! مشتریان و مخاطبان شما در اینستاگرام به راحتی می توانند، با مشاهده نظرات دیگر از خریداران و بازدیدکنندگان از سطح عملکرد کسب و کار شما مطلع شوند. شما میتوانید به راحتی محصول و یا خدمات خود را با ساختن یک صفحه اینستاگرامی به مخاطبان خود معرفی نمایید و اینستاگرام این اجازه را می دهد، تا با تعهدات خود عمل کنید و به هیچ شخص و سازمان خاصی وابسته نباشید. همین الان بازدید اینستاگرام خود را افزایش دهید، رقیب های شما در حال فعالیت هستند.

ربات خودکار اینستاگرام

بازدید اینستاگرام

ربات اینستا روشی نوین و هدفمند

به صورت خودکار اینستاگرامت رو بزار تا تبلیغ کنه! میتونی ربات رو تنظیم کنی که به صورت اتوماتیک برای صفحه اینستاگرامت فالوو ، لایک ، بازدید واقعی جذب کنه. پس با این روش فقط تنظیم می کنی که چه بازدید هایی رو برات حذب کنه و ربات هم میره و برات بازدید جمع میکنه، این باعث میشه صفحه تجاری یا شخصیت تو معرض عموم قرار بگیره و راحت پیشرفت کنی ، خیلی امکانات خوبی رو میتونی داشته باشی مانند پست و استوری خودکار و خیلی از امکانات دیگه! که نیازی نیست همین الان هزینه کنی، 3 روز تست رایگان داره

فالوور، لایک، کامنت

بازدید اینستاگرام

فالوور و بازدید اینستاگرام

حتما باید اینو بدونید که افزایش فالوور ، لایک و کامنت یکی از مهم ترین بخش های تبلیغات در اینستاگرامه ، پس اگر بتونی فالوور بیشتری داشته باشی ، رو بازدید پیجت تاثییر میزاره ، میخوای صفحه شخصی و یا تجاریت تو معرض قرار بگیره؟ ، میتونی تعداد فالوور ها و بازدید رو مثل یک عدد ساده برای ما تعیین کنی! و ما این عدد هارو برات تبدیل به بازدید واقعی می کنیم ، بی شک تعداد فالوور های یک صفحه در اینستاگرام نشان دهنده اعتبار و سطح گستردگی اون صفحه هست ، پس معطلش نکن و شروع کن ، بازدید واقعی اینجاست

تجاری سازی اینستاگرام

بازدید اینستاگرام

اعتبار بیشتر اعتماد بیشتر!

قطعا باید بین یک صفحه شخصی و تجاری فرق قائل شد ، این فرق صرفا فقط برای اینه که شما هم به اینستاگرام و هم به افراد پیجتون نشون بدید که پیج شما دارای چه اعتباری هستش ، اعتبار در اینستاگرام مثل یک برچسب هست که باید روی هر صفحه بخوره و درصد اعتبارش رو مشخص کنه! پس نتیجه میگیریم اگر درصد اعتبار صفحه شما بالاتر باشه ، سطح اطمینان و امنیت افزایش پیدا میکنه ، اینطوری خیلی راحت میتونی به مخاطب و مشتریات ثابت کنی که صفحه تو قابل اطمینان و اعتماد کامل هست ، پس اعتبارتو بساز!

برندسازی اینستاگرام

بازدید اینستاگرام

برندسازی اینستاگرام چیست؟

در برندسازی اینستاگرام کسب و کار اینستاگرامی شما را به کسب درآمد و تولید ثروت میرسانیم، حتی ممکن است شما دارای یک درآمد اندک باشید و بخواهید آن را افزایش دهید! برندسازی به دانشی گفته میشود که از طریق برتری دادن به برند یا نام تجاری شما، باعث افزایش اعتبار و شهرت نام تجاری در بازار رقابتی کسب و کار شما میشود. نکته ای که وجود دارد این است که افزایش فروش محصولات و خدمات ارتباط مستقیمی با افزایش شهرت، ثروت و اعتبار دارد، ما با استفاده از روشی هوشمندانه به کسب درآمد شما کمک خواهیم کرد.

فهرست