ثبت درخواست پشتیبانی

ارسال تیکت جدید

چنانچه سوالات شما، شامل موارد های زیر می باشد با کلیک کردن بر روی هر گزینه، پاسخ آن را مشاهده نمایید. در غیر این صورت با کلیک کردن بر روی عبارت “پاسخ سوالاتم را پیدا نکردم!” اقدام به ارسال تیکت پشتیبانی جدید نمایید.


توجه نمایید: ارسال پاسخ برای تمامی تیکت های ارسالی ممکن است تا حداکثر ۲۴ ساعت به طول بی انجامد، تا زمان مذکور صبور باشید و از ارسال تیکت های متوالی خودداری فرمایید.

 • صفحه جعلی برای من ساخته شده است

  در جهت ثبت درخواست و گزارش صفحات جعلی در اینستاگرام، از منوی بالا به فروشگاه وب سایت به نشانی instasecurity.ir/shop رفته و بر روی خدمات موردنظر "بستن صفحات جعلی اینستاگرام" کلیک کرده و اقدام به ثبت سفارش آنلاین نمایید.

 • اکانت اینستاگرام من هک شده است

  در جهت بازگردانی اکانت های اینستاگرامی، نیازمند سفارش آنلاین می باشید. به راحتی میتوانید با مراجعه کردن به فروشگاه وب سایت به نشانی instasecurity.ir/shop و کلیک کردن بر روی محصول "بازگردانی و هک صفحات اینستاگرام" اقدام به ثبت درخواست و یا سفارش آنلاین نمایید.

 • صفحه اینستاگرام من دیسیبل شده است

  در جهت ثبت درخواست بازیابی صفحات دیسیبل شده و یا به عبارت دیگر "غیرفعال شده" از منوی بالا به بخش فروشگاه به نشانی instasecurity.ir/shop مراجعه نمایید و با کلیک کردن بر روی محصول "بازگردانی صفحات دیسیبل شده" اقدام به ثبت درخواست به صورت آنلاین نمایید. توجه فرمایید که در هنگام ثبت سفارش تکمیل فیلد های سفارش الزامی می باشد.

 • میخوام صاحب اکانت اینستاگرام یا شخصی را شناسایی نمایم که هویت خود را پنهان کرده است

  در جهت شناسایی مجرمان، صاحبان اکانت های اینستاگرامی و .... در ابتدا به این صفحه به نشانی

 • میخواهم امنیت صفحه خودم را به شما بدهم

  در جهت مشاهده و خریداری پکیج های امنیتی به صفحه instasecurity.ir/nohack مراجعه نموده و در انتها صفحه، پکیج موردنظر خودتان را انتخاب نمایید.

پاسخ سوالاتم را پیدا نکردم!
فهرست