قوانین و ضوابط محصولات و خدمات وب سایت اینستا سکیوریتی

این قرارداد توسط و مابین اینستا سکیوریتی (اینستا سکیوریتی) (سهامی خاص) كه در این توافقنامه “اینستا سکیوریتی” نامیده می‌شود از یك طرف و شما (وكیل، نماینده، وارث و جانشین شما) كه در این توافقنامه “مشترك” و یا “کاربر” و یا “مشتری” و یا “خریدار” نامیده می‌شود از طرف دیگر، تنظیم شده و قابل‌ اجرا است. ورود به وب سایت اینستا سکیوریتی، خرید و استفاده هر یک از خدمات و یا محصولات اینستا سکیوریتی، استفاده از هر یک از سرویس های رایگان و غیر رایگان وب سایت و یا انجام هرگونه معامله، تعامل و یا تراکنش با اینستا سکیوریتی و تمامی پیمانكاران، نمایندگان، كارمندان، مدیران، سهامداران ، وابستگان و تمامی زیرمجموعه‌های اینستا سکیوریتی مستلزم پذیرش تمامی بخش‌های این ضوابط و قوانین بوده و در صورتی که شما با بخشی و یا تمامی این ضوابط و قوانین موافق نمی‌باشید بایستی از وب سایت اینستا سکیوریتی خارج شده و دیگر به آن بازنگردید و هیچ یک از سرویس های اینستا سکیوریتی را استفاده ننموده و هیچ یک از محصولات و خدمات اینستا سکیوریتی را خریداری ننمایید. در صورت خرید و یا سفارش هر کدام از محصولات و خدمات این وب سایت، شما این شرایط و قوانین را پذیرفته‌اید.

این قرارداد با توجه به ماده ۱۰ قانون مدنی و مواد مرتبط در قانون تجارت الکترونیک از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. این قرارداد به تایید طرفین رسیده است. کاربر به صراحت اعلام می دارد که تمامی مباحث این قرارداد را به طور کامل مطالعه نموده و با ورود به سایت و یا پرداخت مبلغ و یا عضویت تمامی این شرایط و قوانین را به صورت کامل پذیرفته و به صورت الکترونیکی آنرا امضا نموده است و بر اساس قوانین حاکم بر تجارت الکترونیک نیازی به اخذ امضاء فیزیکی از وی وجود ندارد و وی تنها یک نسخه از این شرایط و قوانین چاپ نموده و نزد خود نگهداری می نماید.
بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی و قانون تجارت الکترونیک کاربر قرارداد فیمابین را به صورت الکترونیکی امضا نموده است در نتيجه آثار آن حاكم بر اراده طرفين مي باشد. کاربر مادامی که از هر یک از محصولات و خدمات اینستا سکیوریتی استفاده می نماید موظف به پذیرش و اجرای این توافقنامه و قرارداد می باشد.

طبق قرارداد مشترك متعهد می‌شود كه تمامی بندها و شرایط این توافقنامه را رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات اینستا سکیوریتی را تهیه نماید، این قرارداد باید به طور كامل و تا زمانی كه از خدمات و محصولات استفاده می‌کند و از مزایای آن بهره می‌برد، اجرا شود. چنانچه کاربر در استفاده از محصولات و خدمات اینستا سکیوریتی انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی اینستا سکیوریتی مسترد نمی‌گردد. (به استثنای موارد بند ۴۵ این قرارداد). مشترك می‌پذیرد كه در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات اینستا سکیوریتی مسئول خواهد بود كه این موضوع را به اینستا سکیوریتی اطلاع دهد.


 

درخواست بستن صفحات جعلی (فیک)

صفحات شخصی (Private):

 1. تمامی درخواست دهندگان محترم به عنوان هویت اصلی، مستلزم احراز هویت و انجام قوانین مذکور می باشند. در صورت عدم تشخیص هویت توسط شخص اصلی ، درخواست موردنظر انجام نخواهد شد. در صورت ثبت درخواست و عدم انجام مرحله احراز هویت، درخواست لغو و در نهایت وجه پرداختی عودت داده نخواهد شد.
 2. الزامیست تا ثبت درخواست توسط هویت اصلی ثبت گردد(شخصی که هویت آن را جعل کرده اند). چنانچه درخواست توسط شخص دیگری ثبت گردد، درخواست موردنظر لغو و در نهایت هزینه پرداختی عودت داده نخواهد شد.  مثلا توسط خانواده شخص ثبت گردد مانند (پدر، مادر، خواهر، برادر)
 3. کاربران موظف می باشند تا، قبل از ثبت درخواست و ارسال صفحه جعلی، تمامی قوانین و شرایط مربوطه را مطالعه نمایند. صفحه جعلی ارسالی شما مستلزم است تا یک عکس که در آن چهره شما مشخص بوده ارسال شود. (عکس هایی از زاویه پشت بدون چهره، صفحاتی که تنها اسم و فامیلی شما را جعل می کند) و تمامی شرایطی که در آن تصویری از چهره فرد به وضوح مشخص نباشد قابل قبول نخواهد بود.

صفحات تجاری (Business):

 1. درخواست مستلزم است تا توسط مدیر مسئول، صاحب امتیاز شرکت، سازمان و یا صفحه اینستاگرامی به ثبت رسیده و پیگیری شود. درصورتی که شخص اول شرکت و یا صفحه شرایط مربوط را در جهت ارسال درخواست دارا نباشد درخواست می تواند تنها توسط شرکا و یا کارمندان ارشد به ثبت رسیده و پیگیری شود. در غیر این صورت سفارش پس از فرایند بررسی کردن در وضعیت معلق مانده و در صورت پیگیری درخواست توسط مدیر مسئول، سفارش برای رسیدگی و انجام به جریان درخواهد آمد. چنانچه زمان درخواست مجدد، بیش از 72 ساعت به طول بی انجامد، وجه پرداختی مسدود و قابل عودت نخواهد بود.
 2. درخواست صفحاتی که خارج از قوانین کشور (جهموری اسلامی ایران) باشند انجام نگردیده و درخواست به وضعیت لغو شده در خواهد آمد. تبصره: در این شرایط امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت و کاربر می تواند به ارزش هزینه پرداختی درخواست مذکور، از خدمات و یا محصولات دیگری در وب سایت اینستا سکیوریتی استفاده نماید.
 3. درخواست صفحاتی که به عنوان نمایندگی در یک برند خاص در حال فعالیت می باشند نمی توانند درخواست خود را در راستای جعل نمایندگی های سایر نسبت به صفحه خود، به ثبت برسانند.
 4. در صورتی که کاربر ادعا نماید صفحه مربوط جعلی است ولی پس از ثبت سفارش و بررسی کارشناسان این وب سایت، ادعا رد شود، به هیچ وجه امکان استرداد وجه وجود نخواهد داشت. دلیل عدم بازگشت وجه پرداختی این است که برای ما شفاف نبوده است که هویت اصلی و یا صفحه اصلی شما هستید.  به همین دلیل برای بررسی دقیقتر الزامی است تا به مراجع محترم قضایی مراجعه کرده و درخواست شکایت حق کپی رایت ثبت نمایید. پس از ثبت شکایت شما در این راستا، وب سایت ما با افتخار در فرایند شناسایی شخص مجرم در کمتر از چند ساعت اقدام خواهد کرد.

درخواست های جعل صفحات تجاری و یا کسب و کار الزامیست تا شامل حداقل یکی از موارد قانونی زیر باشد.

 • انتشار مطالب، پست هایی که حق کپی رایت شما را نقض میکند
 • انتشار لوگو، آرم، نشان خاص شرکت و یا سازمان
 • انتشار فیلم و یا عکس هایی که توسط شرکت و یا سازمان شما در گذشته منتشر شده است
 • کپی برداری محتوای تولید شده توسط شرکت و سازمان مانند (کپشن، بیو، اطلاعات تماس و ….)
 • استفاده از نام برند یا شرکتی که به ثبت رسیده باشد. (همراه با مدارک اثبات)

 

بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده

 1. کاربر موظف است تا در هنگام ثبت سفارش اکانت در صفحه بازیابی اینستاگرام تمامی توضیحات ذکر شده را با دقت کامل مطالعه نماید. و پس از آن اقدام به ثبت و ارسال درخواست کند.
 2. کاربر موظف است که پس از ثبت سفارش و ارائه اطلاعات اینستاگرام اکانت خود به مجموعه اینستا سکیوریتی، به هیچ وجه با مجموعه و یا شخص دیگری شروع به همکاری در جهت بازگردانی اکانت اینستاگرام مربوطه نکند. این امر باعث اختلال در فرایند بازیابی اکانت شما خواهد شد و ممکن است سفارش توسط ما انجام شود اما مجموعه دیگری ادعا نماید که مشکل شما را حل کرده است. همچنین درصورت اقدام، ارسال پیام خاص به مرکز اینستاگرام، ایمیل های پشتیبانی اینستاگرام و یا هرگونه اقدامات از نظر تخصصی، اینستا سکیوریتی موظف به استرداد وجه پرداختی شما نخواهد بود.

تمامی درخواست دهندگان جهت تایید مالکیت حساب، مستلزم به ارائه اطلاعات زیر خواهند بود.

 • آدرس ایمیلی که در هنگام ساختن اکانت استفاده شده
 • پسوورد قبلی اکانت (قبل از هک شدن و یا مشکل به وجود آمدن)
 • عدم حذف و یا Uninstall کردن اپلیکیشن اینستاگرام در گوشی موبایل، پس از به وجود آمدن مشکل

درصورت ثبت درخواست و عدم رعایت قوانین مانند در دست نداشتن اطلاعات ذکر شده بالا، سفارش پس از به نتیجه نرسیدن در فرایند بازیابی، لغو گردیده و امکان بازیابی هزینه پرداختی اولیه وجود نخواهد داشت. تبصره: کاربر میتواند 50% از مبلغ پرداختی خود را با خدمات دیگری در وب سایت جایگزین نماید.

3. زمان تایین شده برای بازگردانی اکانت های اینستاگرامی، به دلیل ساختار سیستم پاسخگویی تلفنی مرکز اینستاگرام، حداکثر 5 روز کاری می باشد. ولیکن اینستا سکیوریتی، به دنبال تکمیل تمامی سفارشات ثبت شده در وب سایت به سرعت بالا است و معمولا سفارشات بازگردانی اکانت های اینستاگرامی طی 24 الی 72 ساعت انجام خواهد شد. ولیکن وب سایت اینستا سکیوریتی هیچ تعهد  و تضمین قطعی را برای تکمیل سفارش مشتریان کمتر از 5 روز کاری نخواهد داد.

بازیابی صفحات دیسیبل شده اینستاگرام

 1. زمان بازگردانی اکانت های غیرفعال شده اینستاگرام، حداقل 24 ساعت تا حداکثر 5 روز کاری می باشد. لازم به ذکر است در شرایطی ممکن است به دلیل آپدیت (بروزرسانی اینستاگرام) برای اعمال بند جدیدی در قوانین، زمان افزایش یابد که با اطلاع قبلی به مشتری محترمه، سفارش ادامه خواهد یافت.
 2. در صورت عدم بازگشت صفحه، نسبت به زمان و تخصص صرف شده، 30 الی 40 درصد از مبلغ پرداختی کسر و الباقی عودت داده خواهد شد.
 3. در صورت عدم ارائه حداقل یکی پیشنیاز ها در هنگام ثبت سفارش، در هنگام عودت الباقی مبلغ سفارش، هزینه بسیار اندکی، به دلیل عدم ارائه پیشنیاز کسر خواهد شد.

 

تضمین امنیت صفحات اینستاگرامی

 1. کاربر موظف است پس از خریداری پکیج تمامی موارد ذکر شده در متن قرارداد موجود در فایل PDF را مطالعه نموده و  مستلزم به رعایت تمامی بند های آن باشد. در غیر این صورت، مواردی که خارج از قرارداد مذکور درخواست شود. شامل پشتیبانی توسط وب سایت اینستا سکیوریتی نخواهد شد.
 2. کاربر موظف است که پس از سپردن صفحه شخصی و یا تجاری خود در جهت تضمین امنیت توسط وب سایت امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام، از ثبت سفارش و سپردن صفحه خود در وب سایت، شرکت و یا شخص دیگری اجتناب نماید. در غیر این صورت در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل فنی برای صفحه مذکور، وب سایت امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام هیچ مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.
 3. کاربر موظف است تا پس از انجام کلیه مراحل فوق در جهت تضمین امنیت صفحه، مجموعه ما را در قسمت “بیو” صفحه خود منشن (TAG) نماید. در صورت قرار ندادن و یا برداشتن آدرس صفحه اینستاگرامی ما از روی بیو، وب سایت اینستا سکیوریتی هیچگونه مسئولیتی را در قبال مشکلات پیش آمده نخواهد داشت.
 4. اینستا سکیوریتی موظف است تا در صورت به وجود آمدن مشکلات امنیتی برای صفحات را بررسی نموده و در صورت نیاز به پشتیبانی بر اساس ساعات کاری پاسخگو مشتریان محترم باشد.
 5.  کاربر موظف است تا  صفحه خود را به هیچ وجه در برنامه هایی مانند (افزایش فالوور، افزایش لایک، ربات های غیر قانونی و ….) ورود نکرده و به اشتراک نگذارد.
 6. پشتیبانی وب سایت اینستا سکیوریتی تنها در صورتی انجام میگردد که مشکلات پیش آمده در راستای مباحث امنیتی باشد. مشکلاتی مانند (بلاک و یا مسدودی، شادو بن، مشکلات تبلیغاتی و تمامی امور خارج از مبحث امنیتی) شامل پشتیبانی نخواهد بود و در قالب سفارش جدید با هزینه جداگانه ارائه می گردد.

 

رفع بلاکی و شادوبن صفحات اینستاگرام

 1.  کاربر موظف است تا بلافاصله پس از خریداری محصول مذکور، تنها از طریق تیکت پشتیبانی و دسته بندی مربوط به “ارسال اطلاعات ورود” نسبت به ارائه جزئیات ورود اکانت اینستاگرام خود اقدام نماید. ارائه رمز عبور صفحه توسط کاربر در این خدمت  الزامی می باشد.
 2.  کاربر موظف است، تا پایان فرایند رفع بلاکی توسط کارشناسان اینستا سکیوریتی، از هرگونه فعالیت تخصصی در صفحه خودداری نماید. درصورت مشاهده هرگونه تغییر اطلاعات داخلی و یا خارجی در صفحه، سفارش لغو و سپس اینستا سکیوریتی هیچگونه مسئولیتی را در قبال عودت وجه پرداختی بر عهده نخواهد داشت. 3. تایید هر یک از مراحل کاری توسط کاربر مانند (طراحی لوگو، لوگو موشن، طراحی مطالب و …) به منظور تایید نهایی بوده و امکان ویرایش و یا درخواست اصلاح وجود نخواهد داشت.
 3. کاربر موظف است که تا پایان فرایند تکمیل سازی سفارش، از هرگونه ارسال درخواست برای آن نوع فعالیت مانند (فالو، لایک، آنفالو و …..) اکیداء خودداری نماید.
 4. کاربر موظف به پیروی از نکات و هشدار های یادداشت شده پس از تکمیل سازی فرایند سفارش می باشد. کاربر لیست نکات و هشدار ها را از طریق پیامک و آدرس ایمیل صورتحساب دریافت خواهد کرد.

 

شناسایی مجرمان

 1.  کاربران موظف می باشند تا از ثبت درخواست هایی که از قبل توسط مراجع قانونی مانند پلیس فتا، در حال پیگیری می باشد خودداری نمایند. این عمل موجب ایجاد اختلال در فرایند پیگیری مراجع مربوطه خواهد شد و در صورت مشاهده این موارد پس از هماهنگی، در ابتدا سفارش لغو و سپس امکان عودت مبلغ پیش پرداخت وجود نخواهد داشت.
 2. تمامی اطلاعات مربوط به مجرمان پس از فرایند ردیابی، تنها در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت و کاربران موظف می باشد تا از درخواست دریافت اطلاعات متهم خودداری فرمایند.
 3. کاربران تنها میتوانند برای افراد و صفحاتی درخواست رهگیری و یا ردیابی ثبت نمایند که مرتکب جرم شده اند و این جرم از نظر قانونی قابل تعریف و اثبات باشد. در صورت ادعا به ارتکاب جرم، کاربر موظف به ارائه اسناد و مدارک موجه می باشد. در صورت مشاهده هرگونه سفارشی که از قانون مذکور پیروی ننماید، مجموعه اینستا سکیوریتی تعهدی مبنی بر عودت مبلغ پیش پرداخت نخواهد داشت.
 4. کاربر موظف است تا پس از ثبت سفارش، از هرگونه ارسال پیام توهین آمیز، تحدید، فحاشی و …… برای صفحات فعال مجرم اکیداء خودداری فرماید.
 5. فرایند و زمان مستندسازی و ارسال آن برای مراجع قانونی پس از شناسایی توسط کارشناسان از حداقل 24 ساعت تا حداکثر 72 ساعت زمان بر خواهد بود. این زمان بستگی به تعداد سفارش های ثبت شده در وب سایت می باشد و احتمال تکمیل سازی فرایند مستندسازی و ارسال آن زیر 24 ساعت وجود خواهد داشت.
 6. اطلاعات ردیابی شده، تنها توسط متخصصان IT مراجع قانونی مانند (پلیس فتا) قابل تشخیص و ترجمه می باشد. مجموعه اینستا سکیوریتی تنها میتواند از نظر علم و تخصص فضای مجازی در کنار شما بوده و در نهایت مجاز به معرفی و یا استعلام متهم مذکور نخواهد بود. فرایند معرفی و احضار تنها توسط دادسرا و یا مراجع قانونی انجام خواهد شد.
 7. در صورت عدم شناسایی مجرم پس از تلاش های کارشناسان وب سایت اینستا سکیوریتی، امکان عودت وجه پیش پرداختی که 20% از مجموع هزینه خدمت در نظر گرفته شده است وجود نخواهد داشت.

قوانین و ضوابط تبلیغات صفحات در اینستاگرام

 • ربات اینستاگرام: قوانین و ضوابط وب سایت ربات اینستاگرام را می توانید در وب سایت ربات اینستاگرام مشاهده نمایید. توجه فرمایید که ثبت نام و خرید اشتراک در وب سایت ربات اینستاگرام به منظور تایید و پیروی از تمامی قوانین ذکر شده در وب سایت خواهد بود.
 • خرید فالوور، لایک و بازدید اینستاگرام: 1. کاربران محترم موظف می باشند تا در هنگام ثبت اطلاعاتی همچون (نام کاربری اکانت، شماره تلفن) دقت بفرمایید. چنانچه کاربر در هنگام ثبت سفارش، اطلاعات نادرست وارد نماید. وب سایت اینستا سکیوریتی هیج مسئولیتی را در قبال بازگشت وجه و اصلاح سفارش نخواهد داشت. 2. کاربر موظف است تا پس از ثبت سفارش، اکانت اینستاگرام را به حالت خصوصی و یا به عبارت دیگر (Private) تغییر نداده و تا اتمام فرایند سفارش، صفحه را در حالت عمومی (Public) قرار دهد. در غیر این صورت سفارش لغو شده و در نهایت امکان بازیابی وجه پرداختی وجود نخواهد داشت. 3. در جهت خرید (ویو) و با بازدید در اینستاگرام، الزامیست تا لینک پست ارسال گردد و در صورت ثبت اکانت اینستاگرام، سفارش لغو و امکان بازیابی وجه وجود نخواهد داشت. تبصره: کاربر میتواند پس از ثبت اطلاعات نادرست، تا حداکثر 16 ساعت با تماس، اینستا سکیوریتی را مطلع سازد و درخواست اصلاح و تغییر سفارش را ثبت نماید. در غیر این صورت، سفارش به حالت لغو شده تغییر و در نهایت امکان استرداد وجه پرداختی وجود نخواهد داشت. 4. در هنگام ثبت سفارش (ویو) اینستاگرام، الزامیست تا لینک یک “ویدئو” در صفحه اینستاگرام ارسال شود. کاربر موظف است تا از ارسال هرگونه پست Photo اکیدا خودداری نماید. ویو اینستاگرام فقط برای ویدئو در اینستاگرام ارسال می شود. و طبق ساختار اپلیکیشن اینستاگرام امکان ارسال ویو برای پست Photo وجود نخواهد داشت. در صورت عدم رعایت قوانین مذکور، سفارش لغو و در نهایت امکان عودت وجه پرداختی وجود نخواهد داشت. 5. کاربر موظف است تا قبل از ثبت سفارش، با دقت کامل تمامی توضیحات و شرایطی همچون هزینه سفارش را بررسی نمایید. در غیر این صورت، پس از ثبت سفارش امکان لغو وجود نداشته و به دلیل ارسال تمامی سفارشات بالافاصله به برنامه، امکان بازیابی وجه پرداختی وجود نخواهد داشت. 6. وب سایت امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام ایران موظف است تا تمامی سفارشات کاربران محترم را تا حداکثر 24 ساعت انجام دهد. این به منظور شروع سفارش بوده و منظور اتمام سفارش نخواهد بود. چنانچه تعداد سفارش بیش از 10000 باشد، مستلزم طی کردن زمان بیشتری می باشد. 7. در هنگام ثبت سفارش فالوور، لایک و بازدید اینستاگرام، نیازی به ارسال رمز عبور (Password) اینستاگرام نبوده و تمامی سفارشات تنها با دریافت نام کاربری (Username) انجام خواهد داشت. چنانچه کاربر اطلاعات ورود اکانت اینستاگرام خود را ارسال نماید. در صورت به وجود آمدن مشکل، اینستا سکیوریتی هیچ مسئولیتی را در قبال مشکلات پیش آمده بر عهده نخواهد داشت.
 • تجاری سازی صفحات اینستاگرام: 1. کاربر موظف است تا بلافاصله پس از خریداری محصول مذکور، تنها از طریق تیکت پشتیبانی و دسته بندی مربوط به “ارسال اطلاعات ورود” نسبت به ارائه جزئیات ورود اکانت اینستاگرام خود اقدام نماید. ارائه رمز عبور صفحه توسط کاربر در این خدمت  الزامی می باشد. 2. کاربر موظف است، تا پایان فرایند تجاری سازی توسط کارشناسان اینستا سکیوریتی، از هرگونه فعالیت تخصصی در صفحه خودداری نماید. درصورت مشاهده هرگونه تغییر اطلاعات داخلی و یا خارجی در صفحه، سفارش لغو و سپس اینستا سکیوریتی هیچگونه مسئولیتی را در قبال عودت وجه پرداختی بر عهده نخواهد داشت.
 • برندینگ صفحات اینستاگرام: 1. کاربر موظف است تا بلافاصله پس از خریداری محصول مذکور، تنها از طریق تیکت پشتیبانی و دسته بندی مربوط به “ارسال اطلاعات ورود” نسبت به ارائه جزئیات ورود اکانت اینستاگرام خود اقدام نماید. ارائه رمز عبور صفحه توسط کاربر در این خدمت  الزامی می باشد. 2. کاربر موظف است، تا پایان فرایند برندسازی توسط کارشناسان اینستا سکیوریتی، از هرگونه فعالیت تخصصی در صفحه خودداری نماید. درصورت مشاهده هرگونه تغییر اطلاعات داخلی و یا خارجی در صفحه، سفارش لغو و سپس اینستا سکیوریتی هیچگونه مسئولیتی را در قبال عودت وجه پرداختی بر عهده نخواهد داشت. 3. تایید هر یک از مراحل کاری توسط کاربر مانند (طراحی لوگو، لوگو موشن، طراحی مطالب و …) به منظور تایید نهایی بوده و امکان ویرایش و یا درخواست اصلاح وجود نخواهد داشت.
 • کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام: پس از تعیین تعرفه مشخص و طراحی پلن ها، قوانین ذکر خواهد شد.

سایر بند ها:

 1. اینستا سکیوریتی، با افتخار به عنوان قوی ترین گروه امنیتی در خاورمیانه فعالیت خود را در راستای اصول صحیح  و اخلاقی پیش برده و به هیچ عنوان درخواست های نفوذ به حریم خصوصی کاربران در فضای مجازی را نپذیرفته و رد خواهد کرد. تمامی خدمات وب سایت تنها در جهت انجام امورات امنیتی و تبلیغاتی بوده و هیچ سفارش و یا درخواستی مبنی بر هک کردن اکانت ها، و هرگونه وارد شدن و یا نفوذ به حریم خصوصی دیگران انجام نخواهد شد. در صورت گزارش و ثبت درخواست توسط کاربران جواب منفی بوده و یا سفارش موردنظر لغو خواهد بود.
 2. در صورت ثبت سفارش/درخواست در این وب سایت مبنی بر هک کردن و یا نفوذ به حریم خصوصی افراد، سفارش بلافاصله پس از بررسی، لغو شده و امکان استرداد وجه تنها با تبصره ذیل قابل انجام خواهد بود. تبصره: کاربر می تواند به مقدار وجه پرداختی، از دیگر خدمات وب سایت استفاده نماید. چنانچه کاربر و یا مشتری موردنظر تا حداکثر 72 ساعت فرایند تعویض را طی ننماید، به هیچ وجه امکان استرداد وجه پرداختی ممکن نخواهد بود. (مگر اینکه دستوری از سوی دادسرا و یا پلیس فتا محترم ارسال شود که 50% از مبلغ مذکور قابل عودت خواهد بود)
 3. ثبت سفارش در پیام رسان ها و یا استفاده از روش پرداخت کارت به کارت: درصورت ثبت سفارش به صورت آفلاین توسط یکی از راه های ارتباطی به غیر از وب سایت، مانند (پیام رسان ها) ثبت سفارش کاربران موظف به رعایت و تایید قوانین و ضوابط وب سایت بوده و در صورت عدم مطالعه قوانین ذکر شده، اینستا سکیوریتی هیچ تعهداتی به غیر از قوانین در شده ، نخواهد داشت.

زمان انجام سفارشات و تعهدات آن

 1. کاربر موظف است که تا پایان زمان تعیین شده سفارش منتظر مانده و به هیچ امکان لغو سفارش وجود نخواهد داشت. تبصره: درصورت عدم انجام سفارش کاربر در زمان گفته شده، وب سایت و مجموعه ما موظف است که پس از درخواست لغو سفارش توسط کاربر، آن را لغو کرده و هزینه را به صورت کامل مسترد نماید. تبصره 2: ممکن است در بعضی از سفارشات ثبت شده 30 الی 50 درصد مبلغ سفارش امکان استرداد نداشته باشد. به همین دلیل در هنگام عودت وجه هزینه مربوطه محاسبه شده و باقی مانده هزینه سفارش مسترد خواهد شد. توجه فرمایید که این بند شامل بعضی از سفارشات می باشد که به دلیل استفاده از سرور ها و یا نرم افزار های خاص پولی امکان استرداد درصدی از مبلغ سفارش وجود نخواهد داشت.
 2. درخواست های استرداد وجه ثبت شده از طریق تیکت پنل کاربری مشتریان، طی 12 الی 24 ساعت کاری انجام خواهد شد.
 3. اینستا سکیوریتی موظف به واریز وجه بازگشتی تنها به اطلاعات حساب شخص صاحب اصلی سفارش بوده و به هیچ وجه وجه به اطلاعات حساب شخص دیگری بازگشت نخواهد خورد.
 4. درصورت هرگونه توهین و تهمت به کارشناسان وب سایت در روند ثبت سفارش، سفارش و یا درخواست مسدود، و وجه پرداختی قابل بازگشت نخواهد بود. (تبصره: در صورت دستور توسط دادسرا و مقامات قضایی به طور رسمی، هزینه مربوطه بازگشت داده خواهد شد)
فهرست