قوانین و ظوابط محصولات و خدمات وب سایت امنیتی اینستاگرام

این قرارداد توسط و ما بین وب سایت گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام (سهامی خاص) كه در این توافقنامه “گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام ایران” نامیده می‌شود از یك طرف و شما (وكیل، نماینده، وارث و جانشین شما) كه در این توافقنامه “مشترك” و یا “کاربر” و یا “مشتری” و یا “خریدار” نامیده می‌شود از طرف دیگر، تنظیم شده و قابل‌اجرا است. ورود به وب سایت گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام، خرید و استفاده هر یک از خدمات و یا محصولات گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام، استفاده از هر یک از سرویس های رایگان و غیر رایگان وب سایت و یا انجام هرگونه معامله، تعامل و یا تراکنش با گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام و تمامی پیمانكاران، نمایندگان، كارمندان، مدیران، سهامداران ، وابستگان و تمامی زیرمجموعه‌های گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام مستلزم پذیرش تمامی بخش‌های این ظوابط و قوانین بوده و در صورتی که شما با بخش و یا تمامی این ضوابط و قوانین موافق نمی‌باشید باید از وب سایت گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام خارج شده و دیگر به آن بازنگردید و هیچ یک از سرویس های گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام را استفاده ننموده و هیچ یک از محصولات و خدمات گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام را خریداری ننمایید. در صورت خرید و یا سفارش هر کدام از محصولات و خدمات این وب سایت، شما این شرایط و قوانین را پذیرفته‌اید.

این قرارداد با توجه به ماده ۱۰ قانون مدنی و مواد مرتبط در قانون تجارت الکترونیک از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. این قرارداد به تایید طرفین رسیده است. کاربر به صراحت اعلام می دارد که تمامی مباحث این قرارداد را به طور کامل مطالعه نموده و با ورود به سایت و یا پرداخت مبلغ و یا عضویت تمامی این شرایط و قوانین را به صورت کامل پذیرفته و به صورت الکترونیکی آنرا امضا نموده است و بر اساس قوانین حاکم بر تجارت الکترونیک نیازی به اخذ امضاء فیزیکی از وی وجود ندارد و وی تنها یک نسخه از این شرایط و قوانین چاپ نموده و نزد خود نگهداری می نماید.
بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی و قانون تجارت الکترونیک کاربر قرارداد فیمابین را به صورت الکترونیکی امضا نموده است در نتيجه آثار آن حاكم بر اراده طرفين مي باشد. کاربر مادامی که از هر یک از محصولات و خدمات گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام استفاده می نماید موظف به پذیرش و اجرای این توافقنامه و قرارداد می باشد.

قرارداد مشترك متعهد می‌شود كه تمامی بندها و شرایط این توافقنامه را رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام را تهیه نماید، این قرارداد باید به طور كامل و تا زمانی كه از خدمات و محصولات استفاده می‌کند و از مزایای آن بهره می‌برد، اجرا شود. چنانچه کاربر در استفاده از محصولات و خدمات گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام مسترد نمی‌گردد. (به استثنای موارد بند ۴۵ این قرارداد). مشترك می‌پذیرد كه در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام مسئول خواهد بود كه این موضوع را به گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام اطلاع دهد.


درخواست بستن صفحات جعلی (فیک)

صفحات شخصی (Private):

 1. تمامی درخواست دهندگان محترم به عنوان هویت اصلی، مستلزم احراز هویت و انجام قوانین مذکور می باشند. در صورت عدم تشخیص هویت، شخص اصلی ، درخواست موردنظر انجام نخواهد شد. در صورت ثبت درخواست و عدم انجام مرحله احراز هویت، درخواست، لغو و در نهایت وجه پرداختی بازیابی نخواهد شد.
 2. الزامیست تا ثبت درخواست توسط هویت اصلی ثبت گردد. (شخصی که هویت آن را جعل کرده اند) چنانچه درخواست توسط شخص دیگری ثبت گردد، درخواست موردنظر لغو و در نهایت هزینه پرداختی بازیابی نخواهد شد. تبصره: در شرایط  و مواقع خاص، درخواست میتواند توسط خانواده شخص ثبت گردد. مانند (پدر، مادر، خواهر، برادر)
 3. کاربران موظف می باشند تا، قبل از ثبت درخواست و ارسال صفحه جعلی، تمامی قوانین و شرایط مربوطه را مطالعه نمایند. صفحه جعلی ارسالی شما مستلزم است تا یک عکس که در آن چهره شما مشخص بوده ارسال شود. (عکس هایی از زاویه پشت بدون چهره، صفحاتی که تنها اسم و فامیلی شما را جعل میکند) و تمامی شرایطی که در آن تصویر ای از چهره فرد به وضوح مشخص نباشد. قابل قبول نخواهد بود.

صفحات تجاری (Business):

 1. درخواست مستلزم است تا توسط مدیر مسئول، صاحب امتیاز شرکت، سازمان و یا صفحه اینستاگرامی به ثبت رسیده و پیگیری شود. درصورتی که شخص اول شرکت و یا صفحه شرایط مربوط را در جهت ارسال درخواست دارا نباشد. تنها درخواست میتواند توسط شرکا و یا کارمندان ارشد به ثبت رسیده و پیگیری شود. در غیر این صورت سفارش پس از بررسی کردن فرایند، در وضعیت معلق مانده و در صورت پیگیری درخواست توسط مدیر مسئول، سفارش به حالت اولیه بازیابی میشود. چنانچه زمان درخواست مجدد، بیش از ۷۲ ساعت به طول بی انجامد، وجه پرداختی مسدود و قابل بازیابی نخواهد بود.
 2. درخواست صفحاتی که خارج از قوانین کشور (جهموری اسلامی ایران) باشند. انجام نگردیده و درخواست به وضعیت لغو شده در خواهد آمد. تبصره: در این شرایط امکان بازیابی وجه وجود نخواهد داشت. و کاربر میتواند به ارزش هزینه پرداختی درخواست مذکور، از خدمات و یا محصولات دیگری در وب سایت گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام استفاده نماید.
 3. درخواست صفحاتی که به عنوان نمایندگی در یک برند خاص در حال فعالیت می باشند نمیتوانند درخواست خود را در راستای جعل نمایندگی های سایر نسبت به صفحه خود، به ثبت برسانند.
 4. در صورتی که کاربر ادعا نماید. صفحه مربوط جعلی است، و پس از ثبت سفارش و بررسی کارشناسان این وب سایت، ادعا رد بشود. به هیچ وجه امکان بازیابی وجه وجود نخواهد داشت. دلیل عدم بازگشت وجه پرداختی این است که برای ما شفاف نبوده است که هویت اصلی و یا صفحه اصلی شما هستید. و به همین دلیل برای بررسی دقیقتر الزامیست تا به مراجع محترم قضایی مراجعه کرده و درخواست شکایت حق کپی رایت ثبت نمایید. پس از ثبت شکایت شما در این راستا، وب سایت ما با افتخار در فرایند شناسایی شخص مجرم در کمتر از چند ساعت اقدام خواهد کرد.

درخواست های جعل صفحات تجاری و یا کسب و کار الزامیست تا شامل حداقل یکی از موارد قانونی زیر باشد.

 • انتشار مطالب، پست هایی که حق کپی رایت شما را نقض میکند
 • انتشار لوگو، آرم، نشان خاص شرکت و یا سازمان
 • انتشار فیلم و یا عکس هایی که توسط شرکت و یا سازمان شما در گذشته منتشر شده است
 • کپی برداری محتوا تولید شده شرکت و سازمان مانند (کپشن، بیو، اطلاعات تماس و ….)
 • استفاده از نام برند یا شرکتی که به ثبت رسیده باشد. (همراه با مدارک اثبات)

بازیابی رمز عبور اکانت اینستاگرام هک شده و یا از دسترس خارج شده

 1. کاربر موظف است تا در هنگام ثبت سفارش اکانت در صفحه بازیابی اینستاگرام تمامی توضیحات ذکر شده را با دقت کامل مطالعه نماید. و پس از آن اقدام به ثبت و ارسال درخواست کند.

تمامی صفحات مستلزم در درست داشتن اطلاعات زیر در هنگام ثبت درخواست می باشند.

 • ایمیلی که در هنگام ساختن اکانت استفاده شده
 • پسوورد قبلی اکانت (قبل از هک شدن و یا مشکل به وجود آمدن)
 • عدم حذف و یا Uninstall کردن اپلیکیشن اینستاگرام در گوشی موبایل، پس از به وجود آمدن مشکل

درصورت ثبت درخواست و عدم رعایت قوانین مانند در دست نداشتن اطلاعات ذکر شده بالا، سفارش پس از به نتیجه نرسیدن در فرایند بازیابی، لغو گردیده و امکان بازیابی هزینه پرداختی اولیه وجود نخواهد داشت. تبصره: کاربر میتواند ۵۰% از مبلغ پرداختی خود را با خدمات دیگری در وب سایت جایگزین نماید.

تضمین امنیت صفحات اینستاگرامی

 1. کاربر موظف است تا تمامی موارد ذکر شده در متن قرارداد موجود در صفحه اینستاگرام بدون هک را مطالعه نموده و  پس از آن اقدام به ثبت سفارش نماید. در غیر این صورت، مواردی که خارج از قرارداد مربوطه درخواست شود. شامل پشتیبانی توسط وب سایت گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام نخواهد شد.
 2. کاربر موظف است تا پس از سپردن صفحه شخصی و یا تجاری خود در جهت تضمین امنیت توسط وب سایت امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام، از ثبت سفارش و سپردن صفحه خود در وب سایت، شرکت و یا شخص دیگری اجتناب نماید. در غیر این صورت در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل فنی برای صفحه مذکور، وب سایت امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام هیچ مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.
 3. کاربر موظف است تا پس از انجام کلیه مراحل فوق در جهت تضمین امنیت صفحه، مجموعه ما را در قسمت “بیو” صفحه خود منشن (TAG) نماید. در صورت قرار ندادن و یا برداشتن آدرس صفحه اینستاگرامی ما از روی بیو، وب سایت امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام هیچ مسئولیتی را در قبال مشکلات پیش آمده نخواهد داشت.
 4. گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام موظف است تا در صورت به وجود آمدن مشکلات امنیتی برای صفحات را بررسی نموده و در صورت نیاز به پشتیبانی بر اساس ساعات کاری پاسخگو مشتریان محترم باشد.
 5.  کاربر موظف است تا صفحه خود را به هیچ وجه در برنامه هایی مانند (افزایش فالوور، افزایش لایک، ربات های غیر قانونی و ….) ورود نکرده و به اشتراک نگذارد.
 6. پشتیبانی وب سایت امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام تنها در صورتی انجام میگردد که مشکلات پیش آمده در راستای مباحث امنیتی باشد. مشکلاتی مانند (بلاک و یا مسدودی، شادو بن، مشکلات تبلیغاتی و تمامی امورات خارج از مبحث امنیتی) شامل پشتیبانی نخواهد بود و در قالب سفارش جدید با هزینه جداگانه ارائه میگردد.

قوانین و ظوابط تبلیغات صفحات در اینستاگرام

 • ربات اینستاگرام: قوانین و ظوابط وب سایت ربات اینستاگرام را میتوانید در وب سایت ربات اینستاگرام مشاهده نمایید. توجه فرمایید که ثبت نام و خرید اشتراک در وب سایت ربات اینستاگرام به منظور تایید و پیروی از تمامی قوانین ذکر شده در وب سایت خواهد بود.
 • خرید فالوور، لایک و بازدید اینستاگرام: ۱٫ کاربران محترم موظف می باشند تا در هنگام ثبت اطلاعاتی همچون (نام کاربری اکانت، شماره تلفن) دقت بفرمایید. چنانچه کاربر در هنگام ثبت سفارش، اطلاعات نادرست وارد نماید. وب سایت گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام ایران هیج مسئولیتی را در قبال بازگشت وجه و اصلاح سفارش نخواهد داشت. ۲٫ کاربر موظف است تا پس از ثبت سفارش، اکانت اینستاگرام را به حالت خصوصی و یا به عبارت دیگر (Private) تغییر نداده و تا اتمام فرایند سفارش، صفحه را در حالت عمومی (Public) قرار دهد. در غیر این صورت سفارش لغو شده و در نهایت امکان بازیابی وجه پرداختی وجود نخواهد داشت. ۳٫ در جهت خرید (ویو) و با بازدید در اینستاگرام، الزامیست تا لینک پست ارسال گردد و در صورت ثبت اکانت اینستاگرام، سفارش لغو و امکان بازیابی وجه وجود نخواهد داشت. تبصره: کاربر میتواند پس از ثبت اطلاعات نادرست، تا حداکثر ۱۶ ساعت با تماس، گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام را مطلع سازد و درخواست اصلاح و تغییر سفارش را ثبت نماید. در غیر این صورت، سفارش به حالت لغو شده تغییر و در نهایت امکان بازیابی وجه پرداختی وجود نخواهد داشت. ۴٫ در هنگام ثبت سفارش (ویو) اینستاگرام، الزامیست تا لینک یک “ویدئو” در صفحه اینستاگرام ارسال شود. کاربر موظف است تا از ارسال هرگونه پست Photo اکیدا خودداری نماید. ویو اینستاگرام فقط برای ویدئو در اینستاگرام ارسال میشود. و طبق ساختار اپلیکیشن اینستاگرام امکان ارسال ویو برای پست Photo وجود نخواهد داشت. در صورت عدم رعایت قوانین مذکور، سفارش لغو و در نهایت امکان بازیابی وجه پرداختی وجود نخواهد داشت. ۵٫ کاربر موظف است تا قبل از ثبت سفارش، با دقت کامل تمامی توضیحات و شرایطی همچون هزینه سفارش را بررسی نمایید. در غیر این صورت، پس از ثبت سفارش امکان لغو وجود نداشته و به دلیل ارسال تمامی سفارشات بالافاصله به برنامه، امکان بازیابی وجه پرداختی وجود نخواهد داشت. ۶٫ وب سایت امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام ایران موظف است تا تمامی سفارشات کاربران محترم را تا حداکثر ۲۴ ساعت انجام دهد. این به منظور شروع سفارش بوده و منظور اتمام سفارش نخواهد بود. چنانچه تعداد سفارش بیش از ۱۰۰۰۰ باشد، مستلزم طی کردن زمان بیشتری می باشد. ۷٫ در هنگام ثبت سفارش فالوور، لایک و بازدید اینستاگرام، نیازی به ارسال رمز عبور (Password) اینستاگرام نبوده و تمامی سفارشات تنها با دریافت نام کاربری (Username) انجام خواهد داشت. چنانچه کاربر اطلاعات ورود اکانت اینستاگرام خود را ارسال نماید. در صورت به وجود آمدن مشکل، گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام هیچ مسئولیتی را در قبال مشکلات پیش آمده بر عهده نخواهد داشت.

قوانین کلی وب سایت

 1. وب سایت گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام، با افتخار به عنوان قوی ترین گروه امنیتی و تبلیغاتی در خاورمیانه فعالیت خود را در راستای صحیح پیش برده و به هیچ عنوان درخواست های نفوذ به حریم خصوصی کاربران در فضای مجازی را نپذیرفته و رد خواهد کرد. تمامی خدمات وب سایت تنها در جهت انجام امورات امنیتی و تبلیغاتی بوده و هیچ سفارش و یا درخواستی مبنی بر هک کردن اکانت ها، و هرگونه وارد شدن و یا نفوذ به حریم خصوصی دیگران انجام نخواهد شد. در صورت گزارش و ثبت درخواست توسط کاربران جواب منفی بوده و یا سفارش موردنظر لغو خواهد بود.
 2. در صورت ثبت سفارش/درخواست در این وب سایت مبنی بر هک کردن و یا نفوذ به حریم خصوصی افراد، سفارش بلافاصله پس از بررسی، لغو شده و امکان بازیابی وجه تنها با تصبره مذکور قابل انجام خواهد بود. تبصره: کاربر میتواند به مقدار وجه پرداختی، از دیگر خدمات وب سایت استفاده نماید. چنانچه کاربر و یا مشتری موردنظر. تا حداکثر ۷۲ ساعت فرایند تعویض را طی ننماید، به هیچ وجه امکان بازیابی وجه پرداختی ممکن نخواهد بود. (مگر اینکه دستور از سمت دادسرا و یا پلیس فتا محترم ارسال شود. که ۵۰% از مبلغ مذکور قابل بازیابی خواهد بود)
 3. ثبت سفارش در پیام رسان ها و یا استفاده از روش پرداخت کارت به کارت: درصورت ثبت سفارش به صورت آفلاین توسط یکی از راه های ارتباطی به غیر از وب سایت، مانند (پیام رسان ها) ثبت سفارش کاربران به منظور تایید قوانین و ظوابط وب سایت بوده و در صورت عدم مطالعه قوانین ذکر شده، وب سایت امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام هیچ تعهداتی به غیر از قوانین مذکور، نخواهد داشت.

زمان انجام سفارشات و تعهدات آن

 1. کاربر موظف است که تا پایان زمان تایین شده سفارش منتظر مانده و به هیچ امکان لغو سفارش وجود نخواهد داشت. تبصره: درصورت عدم انجام سفارش کاربر در زمان ارائه شده، وب سایت و مجموعه ما موظف است که پس از درخواست لغو سفارش توسط کاربر، آن را لغو کرده و هزینه را به صورت کامل بازیابی نماید. تبصره ۲: ممکن است در بعضی از سفارشات ثبت شده ۳۰ الی ۴۰ درصد مبلغ سفارش امکان بازیابی نداشته باشد. به همین دلیل در هنگام بازیابی وجه هزینه مربوطه محاسبه شده و باقی مانده هزینه سفارش بازیابی خواهد شد. توجه فرمایید که این بند شامل بعضی از سفارشات می باشد که به دلیل استفاده از سرور ها و یا نرم افزار های خاص پولی. امکان بازیابی درصدی از مبلغ سفارش وجود نخواهد داشت.
فهرست