بازگردانی پیج دیسیبل شده | بازگشت اکانت های دیسیبل شده اینستاگرام

غیرفعال شدن و یا به عبارت دیگر دیسیبل شدن صفحات اینستاگرامی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که امروزه کاربران زیادی با آن مواجه میشوند. همانطور که مطلع هستید هر یک از شبکه های اجتماعی دارای یک قوانین و ضوابط خاص می باشند که شامل بند های مختلفی بوده و همچنین اینستاگرام یکی از این شبکه های اجتماعی می باشد که ضوابط و رعایت اصول قوانین توسط کاربران در آن بسیار حائز اهمیت است. به طور کلی اینستاگرام دارای Terms Of Use و همچنین Community Guidelines می باشد که تمامی نکات مندرج در این صفحات، بیانگر رعایت قوانین و تایید آن توسط کاربران این شبکه اجتماعی می باشد. در نهایت اینستاگرام دارای یک قوانین ثابت است، که تمامی کاربرانی که قصد استفاده از این نرم افزار و شبکه اجتماعی را دارد، مستلزم رعایت و تایید آن خواهند بود.

چگونه مطمئن شوید اکانت شما دیسیبل یا (غیرفعال) شده است؟

در زمان ورود، پس وارد کردن رمز عبور صفحه، با پیغامی همانند عکس زیر مواجه خواهید شد، که نشان دهنده غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام شما به دلیل نقض دستور العمل های انجمن اینستاگرام می باشد.

instagram disabled - بازگردانی پیج دیسیبل شده | بازگشت اکانت های دیسیبل شده اینستاگرام

رمز عبور صفحه را فراموش کرده ایم، باز هم میتوانیم متوجه شویم اکانت ما دیسیبل شده است یا خیر؟

چنانچه اگر رمز عبور خود را نداشته و یا در هنگام ورود به اکانت اینستاگرام خود با خطا مواجه میشوید، کارشناسان اینستا سکیوریتی آماده هستند تا به صورت رایگان اکانت شما را بررسی نمایند که آیا اکانت شما دیسیبل شده است یا خیر. از این رو، میتوانید به راحتی با ارسال یک تیکت جدید به بخش پشتیبانی فنی، و ارسال نام کاربری اینستاگرام خود، درخواست بررسی مشکل نمایید. معمولا تیکت های ارسال شده بین 2 الی 24 ساعت پاسخ داده میشوند.

آیا اکانت اینستاگرام من قابل بازگشت خواهد بود؟

اینستا سکیوریتی همواره در تلاش است تا، اکانت های دیسیبل شده گزارش شده را تا حد الامکان بازگردانی نماید و تا به الان افتخار بازگشت صفحات دیسیبل شده زیادی را داشته ایم. اما از این رو در بعضی از شرایط ممکن است پیج مذکور، به دلیل یکی از بند های بسیار مهم قوانین اینستاگرام غیرفعال شده باشد که در این مواقع، اکانت اینستاگرام شما قابل بازگشت نخواهد بود و کارشناسان وب سایت پس از مطلع شدن، این مسئله را با شما در میان خواهند گذاشت. اما به طور کلی اکانت های زیادی قابل بازگشت می باشند.

ممکن است که پیج من اشتباها دیسیبل شده باشد؟

طبق بررسی های مکرر و آمار به دست آمده، درصد احتمال اشتباه در ربات های اینستاگرام و همچنین کارشناسان، بسیار پایین است، و در صورت عدم مشاهده تخلف در صفحه مذکور، امکان بستن صفحه بدون دلیل وجود نخواهد داشت. اما در بسیاری از موارد، مشاهده شده است که ربات های اینستاگرام به اشتباه اکانت اینستاگرام را غیرفعال نموده و پس از بررسی مجدد توسط یک کارشناس انسانی، صفحه قابل بازگردانی بوده است.

اینستا سکیوریتی میتواند اکانت شما را بازگردانی نماید؟

بله، میتوانید در انتها صفحه با کلیک بر روی ثبت درخواست، به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نموده و در انتظار اعلام نتیجه و انجام سفارش خود باشید.

هزینه بازگردانی اکانت های دیسیبل شده چقدر است؟

هزینه بازگردانی اکانت های شخصی که دارای یک یا چند عکس باشند 200000 تومان، و هزینه بازگردانی اکانت های تجاری و یا صفحاتی که دارای عکس های شخصی نباشند، 300000 تومان می باشد. توجه نمایید که طبق قوانین تعرفه خدمات وب سایت اینستا سکیوریتی هزینه بازگردانی تعریف شده در محصول مذکور، برای صفحات شخصی و یا تجاری معمول اینستاگرامی می باشد که تعداد فالوور های آن ها مشخص است.

چنانچه پس از پرداخت و ثبت سفارش، اکانت شما بازنگردد هزینه قابل بازگشت خواهد بود؟

اینستا سکیوریتی با قدرت تمام سعی خواهد داشت تا اکانت شما را به حالت اولیه خود بازگرداند. اما چنانچه در شرایطی خاص، اکانت دیسیبل شده مذکور، قابل بازگردانی نباشد، به دلیل صرف زمان و تخصص توسط کارشناسان، مبلغ پرداخت شده با کسر 40% عودت داده خواهد شد.

پس از ثبت سفارش چه مقدار زمان نیاز است تا نتیجه نهایی حاصل شود؟

پس از بررسی درخواست/سفارش ثبت شده توسط کارشناسان، معمولا وضعیت طی 24 الی 48 ساعت کاری مشخص خواهد شد. اما در مواردی ممکن است به دلیل تعطیلات، و افزایش طول مکاتبه از طریق تماس تلفنی، زمان به 72 ساعت الی حداکثر 5 روز به طول بی انجامد.


فهرست