اینستاگرام بدون هک | جلوگیری از هک اینستاگرام تنها در یک مرحله!

لطفا حتما قبل از ثبت سفارش و برقراری تماس متن زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

اینستاگرام بدون هک

اینستاگرام بدون هک

اینستاگرام بدون هک

دلیل اهمیت داشتن امنیت برای کاربران اینستاگرام؟

همانطور که مطلع هستید ، امنیت و حفظ حریم خصوصی در شبکه های اجتماعی بسیار اهمیت دارد ، یکی از شبکه های اجتماعی معروف اینستاگرام می باشد، و امن بودن صفحه شما از اهمیت بالایی برخوردار است و هرچقدر اطلاعات شخصی صفحه شما اهمیت بیشتری داشته باشد ، باید بیشتر مراقب آن ها باشید ، پس در نتیجه میتوانید با افزایش سطح امنیتی صفحه خود به افراد سودجو و هکر ها اجازه ندهید که به حریم خصوصی شما نفوذ کنند.

چطور سطج امنیتی اکانت اینستاگرام افزایش پیدا میکند؟

پس از سپردن صفحه خود به ما جهت افزایش امنیت و یا جلوگیری هک اینستاگرام شما ، کارشناسان فوق حرفه ای ما در راستای امنیتی ، روش هایی را برای بستن نقاط ضعف امنیتی پیج اینستاگرامی شما به کار می برند، که باعث افزایش سطح امنیتی تضمینی صفحه و یا پیج شما خواهد شد.

مقابله با هک اینستاگرام برای چه صفحه های بیشتر کاربرد دارد؟

همانطور که در قبل گفته شده ، این حریم خصوصی همگانی می باشد و زیاد به سطح کاربری مربوط نخواهد شد و بین صفحه های شخصی و تجاری در اینستاگرام تفاوتی دیده نمی شود ، قطعا هم صفحه های شخصی و هم صفحه های تجاری و غیره .. دارای حریم خصوصی و اطلاعات شخصی می باشند، اما میتوان گفت اهمیت پیج هایی که تجاری هستند مانند یک “برند” باید بیشتر به امنیت خود اهمیت داده و امنیت صفحه خود را تضمین کنند.

اگر کسی اینستاگرام بدون هک رو رایگان انجام بده یا با هزینه کمتر؟

این مسئله بسیار مهم هست ، افرادی هستند بدون سطح دانش در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند ، و دارای یک اعتبار رسمی نیستند و صرفا با یک پیج به اصطلاح معتبر در اینستاگرام فعالیت می کنند ، و حتی کسانی به صورت کاملا رایگان فرایند افزایش امنیت اکانت شما را پذیرفته، و انجام میدهند ، جهت جلوگیری هک اینستاگرام حتما نیاز است که رمز ورود پیج اینستاگرام خود را در اختیار شخص مقابل بگذارید ، پس مراقب دزدی و افراد سودجو باشید، و به منابع رسمی و سایت های دارای اعتبار و تضمینی اعتماد کنید.

اگر سفارش اینستاگرام بدون هک بدیم دیگه هک نمی شیم؟

تمامی روش های ما جهت جلوگیری هک اینستاگرام کاملا تخصصی بوده و این تعهد از طرف سایت ما صادر خواهد شد که هیچگونه مشکلات امنیتی پس از ضد هک کردن توسط ما برایتان پیش نخواهد آمد ، اما با رعایت قوانین ذکر شده از طرف ما برای تضمین امنیت فردی.

زمان انجام سفارش و تضمین امنیت پیج اینستاگرام شما؟

پس از ثبت سفارش ، حداقل ۲ ساعت و حداکثر ۱۶ ساعت صفحه شما به صورت کامل امن خواهد شد و آموزش های تضمین امنیت فردی ارسال می شود.

میخوام جلوگیری هک اینستاگرام پیجم رو به شما بسپارم؟

جهت گزارش دادن و ثبت سفارش از همین صفحه اقدام فرمایید.

 • ابتدا از فرم زیر در همین صفحه درخواست را با اطلاعات خواسته شده با دقت کامل وارد نمایید.
 • در مرحله دوم کارشناسان در اسرع وقت بررسی کرده و با شما تماس خواهند گرفت.
 • جهت مطرح کردن هرگونه سوالات اضافی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

مهم: از ارسال رمز عبور (Password) اینستاگرام خود در فرم زیر خودداری فرمایید. رمز عبور با هماهنگی توسط کارشناسان دریافت می شود.

 • لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
 • لطفا جهت ارتباط یک شماره تلفن در دسترس را وارد کنید.
 • آدرس پیج اینستاگرامی که درخواست افزایش امنیت آن را دارید؟
 • در 1 جمله بیان کنید که چرا افزایش امنیت در اینستاگرام برایتان اهمیت دارد. و هدف از انجام این کار چیست؟
 • قیمت: 190,000 تومان
 • My Example

  تعهدات گروه امنیتی اینستاگرام


  - تضمین امنیت اینستاگرام شما با قوی ترین روش های امنیتی انجام خواهد شد. - تمامی اطلاعات دریافتی مانند اطلاعات اکانت اینستاگرام، اطلاعات فردی و مکالمات به صورت کاملا محرمانه محفوظ خواهد ماند.
  - گروه امنیتی اینستاگرام تضمین میدهد که پس از انجام فرایند افزایش امنیت پیج اینستاگرام شما، هیچگونه ضعف امنیتی و یا حفره ای امنیتی بر روی صفحه شما وجود نداشته باشد.
  - گروه ما درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل برای اینستاگرام شما پشتیبانی سریع و قوی را ارائه خواهد داد.
  - پس از ثبت سفارش، درصورت درخواست بازگردانی وجه پرداختی، این کار توسط گروه امنیتی ما ممکن نخواهد بود و شما میتوانید این خدمات را با خدمات دیگری در سایت ما جایگزین نمایید.
  - هیچ اطلاعاتی در این صفحه از شما دریافت نخواهد شد. و اطلاعات اینستاگرام شما تنها توسط کارشناسان ما پس از ثبت سفارش از روش های ارتباطی دیگر دریافت خواهد شد.

  تعهدات مدیریت پیج اینستاگرامی


  - مدیر صفحه به هیچ وجه نباید اطلاعات صفحه خود مانند رمز عبور، ایمیل، شماره تلفن و غیره را در اختیار شخص سومی قرار دهد. درغیر این صورت گروه ما هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.
  - مدیر صفحه هیچگونه لینکی را مبنی بر هر موضوعی باز نمیکند. و یا اطلاعات اینستاگرام خود را در صفحاتی که معمولا فیک پیج نامیده میشوند وارد نمیکند.
  - مدیر صفحه به محض مشاهده مسئله مشکوکی توسط فرد یا سایت با وب سایت ما تماس برقرار کرده و ما را در جریان خواهد گذاشت.
  - مدیر صفحه رمز عبور خود را در هیچگونه نرم افزاری مانند اپ های دریافت فالوور و بازدید اینستاگرام درج نمی نماید. در صورتی که با هماهنگی قبلی توسط ما تایید شود.
  - مدیر صفحه تعهد میدهد که تمامی برنامه های گوشی خود را مدیریت کرده و از نصب نرم افزار های مخرب و یا مشکوک پرهیز کند.
  - مدیر صفحه جهت شروع کردن هرگونه روش تبلیغاتی و یا اضافه کردن امکان جدیدی به صفحه خود با گروه امنیتی اینستاگرام هماهنگی خواهد کرد.

  مدیریت محترم صفحه اینستاگرامی درصورت عدم رعایت قوانین و شرایط بالا، گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

جلوگیری از هک اینستاگرام

جهت پشتیبانی ۲۴ ساعته:

اینستاگرام بدون هکاینستاگرام بدون هکاینستاگرام بدون هک

۰۹۱۱۶۵۲۰۱۸۲

۰۲۱-۲۸۴۲۹۸۸۱

فهرست
error: کپی برداری ممنوع است