اینستاگرام بدون هک | افتخار مسئول امنیتی بیش از 5000 صفحه مجازی

support order project - اینستاگرام بدون هک | افتخار مسئول امنیتی بیش از 5000 صفحه مجازی

لطفا حتما قبل از ثبت سفارش و برقراری تماس متن زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

اینستاگرام بدون هک

thesiliconreview instagrams new features test - اینستاگرام بدون هک | افتخار مسئول امنیتی بیش از 5000 صفحه مجازی

امنیت پیج شما به چه دلیل حائز اهمیت می باشد؟

همانطور که مطلع هستید، امنیت و حفظ حریم خصوصی در شبکه های اجتماعی بسیار اهمیت دارد ، یکی از این شبکه های اجتماعی محبوب، اینستاگرام می باشد. و امن بودن پیج شما از اهمیت بالایی برخوردار است و به هر میزانی که اطلاعات شخصی پیج شما اهمیت بیشتری داشته باشد، مستلزم مراقب بیشتری است. پس در نتیجه، میتوانید با افزایش سطح امنیتی پیج اینستاگرامی خود، به افراد سودجو و هکر ها اجازه ندهید که به حریم خصوصی شما نفوذ کنند.

سطج امنیتی اکانت اینستاگرام چگونه افزایش پیدا میکند؟

پس از سپردن صفحه خود به ما جهت افزایش امنیت و یا، جلوگیری از هک اینستاگرام شما، کارشناسان حرفه ای ما در راستای امنیتی، روش هایی را برای بستن نقاط ضعف امنیتی پیج اینستاگرامی شما به کار می برند، که باعث افزایش سطح امنیتی تضمینی پیج شما خواهد شد.

مقابله با هک اینستاگرام برای کدام پیج ها کاربرد خواهد داشت؟

همانطور که در نکات پیشین ذکر شده است، این حریم خصوصی همگانی می باشد و به سطح کاربری مربوط نخواهد شد و مابین پیج های شخصی و تجاری در اینستاگرام تفاوتی دیده نمی شود. قطعا صفحات شخصی و تجاری هردو، دارای حریم خصوصی و اطلاعات شخصی می باشند، اما میتوان به این نکته اشاره نمود که اهمیت پیج های تجاری مانند یک “برند” الزامیست تا بیشتر به امنیت پیج اهمیت داده و امنیت صفحه مذکور را تضمین نمایند.

افرادی این کار را به صورت رایگان و یا با هزینه های خیلی کمتر انجام میدهند. تفاوت آن در چیست؟

این مسئله بسیار حائز اهمیت است، افراد زیادی در اینستاگرام فعالیت میکنند که، بدون سطح دانش در شبکه های اجتماعی فعالیت کرده و دارای مجوز و یا اعتبار رسمی نیستند. صرفاء با یک پیج به اصطلاح معتبر در اینستاگرام فعالیت کرده، و حتی بعضی از آن به صورت کاملا رایگان فرایند افزایش امنیت اکانت شما را می پذیرند. جهت جلوگیری هک اینستاگرام الزامی است تا رمز ورود پیج اینستاگرام خود را در اختیار شخص مقابل بگذارید ، پس مراقب کلاهبرداران و افراد سودجو باشید و به منابع رسمی و سایت های دارای مجوز فعالیت اعتماد کنید.

پس از ثبت سفارش و سپردن پیج به مجموعه ما، دیگر هک نمیشوید؟

تمامی روش های ما در جهت جلوگیری از هک اینستاگرام کاملا تخصصی بوده و این تعهد از طرف سایت ما به تمامی کاربران و مشتریان عزیز داده میشود که هیچگونه مشکلات امنیتی پس از تضمین امنیت پیج شما توسط ما، برایتان پیش نخواهد آمد. اما، در صورت رعایت قوانین ذکر شده از طرف ما برای تضمین امنیت صفحه اینستاگرامی

زمان انجام سفارش و تضمین امنیت پیج اینستاگرام شما؟

پس از ثبت سفارش، حداقل 2 ساعت تا حداکثر 16 ساعت پیج شما به صورت کامل امن خواهد شد و آموزش های تضمین امنیت فردی ارسال می شود.

میخواهید افتخار مسئولیت امنیتی پیج خود را به گروه امنیتی اینستاگرام ایرانی بسپارید؟

جهت گزارش دادن و ثبت سفارش از همین صفحه اقدام فرمایید.

 • ابتدا از فرم زیر در همین صفحه درخواست را با اطلاعات مذکور با دقت کامل، وارد نمایید.
 • در مرحله دوم کارشناسان ما در اسرع وقت گزارش را بررسی کرده و با شما تماس خواهند گرفت.
 • جهت مطرح کردن هرگونه سوالات اضافی، با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

توجه: از ارسال رمز عبور (Password) اینستاگرام خود در فرم زیر خودداری فرمایید. رمز عبور با هماهنگی توسط کارشناسان دریافت می شود.

 • لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
 • لطفا جهت ارتباط یک شماره تلفن در دسترس را وارد کنید.
 • آدرس پیج اینستاگرامی که درخواست افزایش امنیت آن را دارید؟
 • در 1 جمله بیان کنید که چرا افزایش امنیت در اینستاگرام برایتان اهمیت دارد. و هدف از انجام این کار چیست؟
 • قیمت: 199,000 تومان
 • My Example

  تعهدات گروه امنیتی اینستاگرام


  - تضمین امنیت اینستاگرام شما با قوی ترین روش های امنیتی انجام خواهد شد. - تمامی اطلاعات دریافتی مانند اطلاعات اکانت اینستاگرام، اطلاعات فردی و مکالمات به صورت کاملا محرمانه محفوظ خواهد ماند.
  - گروه امنیتی اینستاگرام تضمین میدهد که پس از انجام فرایند افزایش امنیت پیج اینستاگرام شما، هیچگونه ضعف امنیتی و یا حفره ای امنیتی بر روی صفحه شما وجود نداشته باشد.
  - گروه ما درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل برای اینستاگرام شما پشتیبانی سریع و قوی را ارائه خواهد داد.
  - پس از ثبت سفارش، درصورت درخواست بازگردانی وجه پرداختی، این کار توسط گروه امنیتی ما ممکن نخواهد بود و شما میتوانید این خدمات را با خدمات دیگری در سایت ما جایگزین نمایید.
  - هیچ اطلاعاتی در این صفحه از شما دریافت نخواهد شد. و اطلاعات اینستاگرام شما تنها توسط کارشناسان ما پس از ثبت سفارش از روش های ارتباطی دیگر دریافت خواهد شد.

  تعهدات مدیریت پیج اینستاگرامی


  - مدیر صفحه به هیچ وجه نباید اطلاعات صفحه خود مانند رمز عبور، ایمیل، شماره تلفن و غیره را در اختیار شخص سومی قرار دهد. درغیر این صورت گروه ما هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.
  - مدیر صفحه هیچگونه لینکی را مبنی بر هر موضوعی باز نمیکند. و یا اطلاعات اینستاگرام خود را در صفحاتی که معمولا فیک پیج نامیده میشوند وارد نمیکند.
  - مدیر صفحه به محض مشاهده مسئله مشکوکی توسط فرد یا سایت با وب سایت ما تماس برقرار کرده و ما را در جریان خواهد گذاشت.
  - مدیر صفحه رمز عبور خود را در هیچگونه نرم افزاری مانند اپ های دریافت فالوور و بازدید اینستاگرام درج نمی نماید. در صورتی که با هماهنگی قبلی توسط ما تایید شود.
  - مدیر صفحه تعهد میدهد که تمامی برنامه های گوشی خود را مدیریت کرده و از نصب نرم افزار های مخرب و یا مشکوک پرهیز کند.
  - مدیر صفحه جهت شروع کردن هرگونه روش تبلیغاتی و یا اضافه کردن امکان جدیدی به صفحه خود با گروه امنیتی اینستاگرام هماهنگی خواهد کرد.

  مدیریت محترم صفحه اینستاگرامی درصورت عدم رعایت قوانین و شرایط بالا، گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

اینستاگرام بدون هک

پشتیبانی تمام روز:

5842a8fba6515b1e0ad75b03 1 300x300 - اینستاگرام بدون هک | افتخار مسئول امنیتی بیش از 5000 صفحه مجازیبستن صفحه تقلبی اینستاگرامinstagram icon 300x300 - اینستاگرام بدون هک | افتخار مسئول امنیتی بیش از 5000 صفحه مجازی

021-28429881

0901-1778287

فهرست