شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام | هویت اصلی را مشخص خواهیم کرد

اینستا سکیوریتی به عنوان قوی ترین گروه امنیتی و همچنین تبلیغاتی میتواند در زمینه‌ی شناسایی مجرمان در اینستاگرام و فضای مجازی شما را همراهی کرده و در خدمتتان باشد. اینستا سکیوریتی، تاکنون موفّق به کشف و حل و فصل جرائم اینترنتی بسیاری شده است. این گروه، خدماتی فراوانی را در زمینه‌ی مبارزه با جرائم رایانه‌ای و حل مشکلات مربوط به استفاده از فضای مجازی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

Identification of criminals 750x563 - شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام | هویت اصلی را مشخص خواهیم کرد

امروزه شناسایی مجرمان و یا به عبارت دیگر هویت اصلی صفحات در اینستاگرام به مشکل بزرگی برای افراد تبدیل شده است.

چرا شناسایی مجرمان در اینستاگرام از اهمیّت بالایی برخوردار است؟

شناسایی مجرمان در اینستاگرام امروزه از اهمیّت بسیار بالایی برخوردار است. در دنیای جدید و مدرن امروزی جرائم مختلفی در بستر اینترنت همواره در حال وقوع هستند، و افراد سودجو بسیاری وجود دارند که از طریق نشر اکاذیب و یا دزدی اطّلاعات منجر به وارد شدن خسارات مالی فراوانی به اشخاص حقیقی و حقوقی می‌شوند. اینستا سکیوریتی یک تیم قدرتمند و حرفه‌ای در زمینه‌ی مبارزه با جرائم رایانه‌ای با افتخار در خدمت شما خواهد بود و از روش‌های مختلفی به احقاق حقوق از دست رفته‌ی مشتریان خود می‌پردازد. مبارزه با این گونه جرائم می‌تواند مشکلات متعدّدی را برای افراد ایجاد نماید و نداشتن اطّلاعات کافی در این زمینه به ضایع شدن حقوق  افراد منجر خواهد شد. به همین دلیل است که شناسایی مجرمان در اینستاگرام در دنیای مدرن امروزی به مشکل بزرگی تبدیل شده است. اینستا سکیوریتی به دلیل آشنایی بالا با تمامی پیچ و خم‌های قانونی مبارزه با جرائم اینترنتی می‌تواند شما را در این زمینه یاری کند و به این ترتیب شما توانایی بازیابی حقوق مادّی و معنوی از دست رفته‌ی خود را در اختیار خواهید داشت. گروه امنیتی اینستا سکیوریتی، دارای مجوز های لازم و کاملا معتبر، خدمات متعدّدی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد و در قسمت بعدی می‌توانید بخشی از خدمات ارزنده‌ای را که توسّط این وب سایت ارائه می‌شود مشاهده نمایید.

Identification of criminals7 - شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام | هویت اصلی را مشخص خواهیم کرد

شناسایی مجرمان در اینستاگرام را به شرکت اینستا سکیوریتی بسپارید!

گروه اینستا سکیوریتی چه خدماتی را در زمینه‌ی شناسایی مجرمان در اینستاگرام به مشتریان خود ارائه می‌دهد؟

مبارزه با جرائم رایانه‌ای و شناسایی مجرمان در اینستاگرام:

افراد بسیاری عضو شبکه‌های اجتماعی مختلف همچون اینستاگرام می‌باشند و به همین دلیل است که شناسایی مجرمان در اینستاگرام از اهمیّت بالایی برای کاربران این شبکه‌ی اجتماعی برخوردار است. امروزه به دلیل گسترده بودن جرائم رایانه‌ای در بستر اینترنت، شناسایی جرائم صورت گرفته می‌تواند مشکلاتی را برای افراد ایجاد کند. اینستا سکیوریتی با استفاده از دانش بالای خود در زمینه‌ی علوم فضای مجازی می‌تواند کمک بزرگی برای شما محسوب شود.

مجرمان همواره در فضای مجازی در کمین هستند!

اثبات علمی جرم مرتکب شده با ارائه‌ی مدرک:

اینستا سکیوریتی مستندات ارزنده‌ای را در زمینه‌ی اثبات علمی جرم مرتکب شده و ارائه‌ مدارک علمی معتبر برای اثبات جرم ارائه خواهد داد! همانطور که مطلع هستید در بندِ تمامی قانون های کشور ها، اثبات جرم مرتکب شده بسیار حائز اهمیت است، قانون گذار ها ذکر کرده اند که برای مطرح کردن هرگونه شک و یا مکاتبه ای، مستلزم ارائه مستندات و مدارک کافی در خواهد بود، در غیر این صورت مکاتبات شما تایید نمیگردد. گروه اینستا سکیوریتی، در فرایند همکاری در پرونده قانونی شما، از نظر علوم فضای مجازی جرم مرتکب شده و همچنین ادعای خود را اثبات خواهد کرد.

حذف اکانت‌های جعلی و یا به عبارت دیگر “Fake Pages” یکی از خدماتی است که اینستا سکیوریتی در اینستاگرام، به مشتریان خود ارائه می‌دهد

پشتیبانی و پیگیری روند کلّی پرونده قانونی:

تیم قدرتمند اینستا سکیوریتی این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا بدون کمترین دخالتی برای پیگیری پرونده‌ی شکایت خود اقدام نمایید. شما با استفاده از این خدمات می‌توانید به راحتی جرم‌های صورت گرفته را اثبات کرده و روند پیشرفت پرونده‌ی خود را به راحتی مشاهده نمایید. این ویژگی موجب شده است تا شناسایی مجرمان در اینستاگرام راحت‌تر از گذشته صورت بگیرد و شما به آسانی توانایی مبارزه با جرائم رایانه‌ای را در اختیار داشته باشید. به همین دلیل است که بسیاری از افراد از خدمات شرکت اینستا سکوریتی برای پیگیری پرونده‌های سایبری خود استفاده می‌کنند و این شرکت توانسته است تا شهرت بالایی را در زمینه‌ی شناسایی مجرمان در اینستاگرام و نهایی کردن پرونده‌های سایبری بدست آورد.

Identification of criminals5 - شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام | هویت اصلی را مشخص خواهیم کرد

شناسایی مجرمان در اینستاگرام را به حرفه‌ای‌ها بسپارید!

 

دریافت هزینه اندک و سرعت بسیار بالا در شناسایی مجرمان:

اینستا سکیوریتی در جهت تکریم بیشتر مشتریان خود در ابتدا، بیعانه بسیار ناچیزی را جهت شروع پروژه دریافت خواهد کرد. و درواقع 80% از مبلغ پس اتمام کار پرداخت خواهد شد. زمان در فرایند شناسایی مجرمان و یا اثبات جرم بسیار حائز اهمیت است. چرا که در بعضی از شرایط ممکن است مجرمان برای رسیدن به یک هدف تنها 24 ساعت زمان لازم داشته باشند و اثبات جرم و شفاف سازی آن در زمان بسیار محدود الزامی است. اینستا سکیوریتی با داشتن کادری از قوی ترین هکر ها و کارشناسان امنیت شبکه ایرانی، سعی خواهد داشت تا با بهترین و سریعترین روش ها. به فعالیت مجرمان در دنیای اینترنت خاتمه دهد.

Identification of criminals6 600x338 - شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام | هویت اصلی را مشخص خواهیم کرد

برای شروع نیاز است که کل هزینه را پرداخت نمایید؟

خیر، در ابتدا تنها 20% از مبلغ اصلی یعنی 1 میلیون تومان دریافت میشود که 200000 تومان می باشد. پس از اتمام فرایند و پروژه شناسایی مجرم، صورتحساب جدیدی در جهت پرداخت هزینه باقی مانده ایجاد خواهد شد. لازم به ذکر است که، تعرفه هزینه تایین شده برای انجام این کار، 10% هزینه پیگیری یک وکیل دادگستری هم محسوب نمیشود. قابل توجه است که شما زمانی مجموع هزینه را پرداخت می نمایید که مجرم موردنظر شناسایی و مستندسازی انجام گردد.

پیشنیاز و لازمه وب سایت در جهت ثبت سفارش چیست؟

همانطور که شناسایی مجرمان در دنیای واقعی نیازمند آدرس، نشانه و یا اطلاعات تکمیلی خواهد بود، شناسایی مجرمان در فضای مجازی هم مستلزم به ارائه یک آدرس و یا به عبارت دیگر نشانه میباشد که آن را میتوان به یک صفحه مجازی در شبکه های اجتماعی، از جمله اینستاگرام تشبیه کرد. در نتیجه توجه نمایید ممکن است شخصی در مدت ها قبل مرتکب جرمی شده است و هم اکنون دیگر خبری از آن مجرم و یا اطلاعات آن در فضای مجازی نیست. در نتیجه شما پیشنیاز اصلی را در جهت ثبت سفارش نخواهید داشت. اما ممکن است مجرمی اقدام به ساخت یک صفحه جعلی در اینستاگرام نماید و پس از مدتی از آن صفحه خارج و یا به عبارت دیگر صفحه مذکور هیچ فعالیتی نداشته باشد. اینستا سکیوریتی در پروژه های بسیاری، موفق به ردیابی و شناسایی مجرمان آفلاین بوده است ولیکن این مبحث نیاز به بررسی و پیگیری کارشناسان دارد. شما میتوانید با پیش پرداخت 20 درصدی به مبلغ 200000 تومان درخواست بررسی را ثبت نموده و چنانچه کارشناسان اینستا سکیوریتی موفق به ردیابی مجرم شدند، الباقی هزینه سفارش شما فاکتور خواهد شد. در غیر این صورت وب سایت اینستا سکیوریتی در این سفارش همانند یک وکیل و یا نماینده عمل کرده و در صورت عدم ردیابی مجرم با اطلاعات ارسالی، وب سایت، امکان عودت مبلغ پیش پرداخت را نخواهد داشت. چرا که این مبلغ  صرف زمان پیگیری، تخصص و پشتیبانی کارشناسان خواهد شد. ولیکن توجه نمایید که وب سایت اینستا سکیوریتی همواره سعی بر این دارد تا بتواند در تمامی سفارشات خروجی نتیجه بخشی را به دست آورد.

شما پلیس فتا هستید؟ چه تفاوتی دارید؟

اینستا سکیوریتی به عنوان یک شرکت خصوصی با داشتن علم و تخصص فضای مجازی آماده کمک رسانی به شما مشتریان و همچنین پلیس فتا محترم میباشد. توجه نمایید که حوزه فعالیت و فرایند پیگیری وب سایت پیرو پرونده قضایی شما صرفا در مبحث فضای مجازی بوده و در نهایت، تایید نهایی توسط پلیس فتا انجام میگردد. اینستا سکیوریتی به دلیل داشتن تخصص کافی در این زمینه، مجرم موردنظر را شناسایی و سپس مستندات لازمه را در جهت اثبات جرم مرتکب شده برای پلیس فتا ارسال خواهد کرد. همانطور که مطلع هستید روزانه جرائم بسیاری در پلیس فتا ثبت میگردد و طبیعتا افزایش پرونده ها، زمان پیگیری را کاهش خواهد داد. اینستا سکیوریتی با داشتن کارشناسان مجرب، آماده همکاری با پلیس فتا و خدمت رسانی به شما عزیزان بوده که مجرمان را با بالاترین سرعت ممکن شناسایی و به مراجع ذیصلاح معرفی نماید.

من قبلا در پلیس فتا شکایت کرده ام، میتوانم ثبت سفارش نمایم؟

وب سایت اینستا سکیوریتی در هر زمان آماده همکاری و کمک رسانی به شما عزیزان خواهد بود و میتوانید سفارش خود را در هر زمان ثبت نموده تا مجرم موردنظر شناسایی و مدارک مربوط به اثبات جرم مرتکب شده در پرونده شما ضمیمه گردد. لذا چنانچه پرونده شما در حال پیگیری و فرایند شناسایی مجرم موردنظر در حال اجرا می باشد، قبل از شروع همکاری حتما با افسر پرونده خود هماهنگی های لازم را انجام دهید.

زمان موردنیاز جهت دریافت نتیجه نهایی چقدر است؟

چنانچه مجرم موردنظر در فضای مجازی فعال و یا به عبارت دیگر آنلاین باشد، زمان موردنظر در جهت ردیابی حداقل 30 دقیقه تا حداکثر 24 ساعت خواهد بود. اما در شرایطی ممکن است که فرایند شناسایی مجرم مذکور نیازمند صرف زمان بیشتری باشد که ممکن است این زمان تا چندروز به طول بی انجامد.

میانگین زمان شناسایی مجرمان در سفارشات ثبت شده:  48 ساعت

چه افراد و سازمان‌هایی مخاطبان اصلی شرکت اینستا سکیوریتی محسوب می‌شوند؟

اینستا سکیوریتی در زمینه‌ی شناسایی مجرمان در اینترنت از جمله اینستاگرام، سابقه‌ی همکاری با سازمان‌های دولتی و خصوصی فراوانی را در کارنامه‌ی خود دارد و به همین دلیل است که این شرکت شهرت بالایی را در زمینه‌ی شناسایی جرائم رایانه‌ای، اثبات جرائم سایبری و احقاق حقوق مشتریان و مخاطبان خود خواهد داشت. از جمله مهم‌ترین مخاطبان اینستا سکیوریتی می‌توان به مواردی همچون: سازمان‌های دولتی، پلیس فتا، اداره تحقیقات فدرال، شاکی‌های خصوصی/عمومی و وکلا اشاره کرد. شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ ناچیز از خدمات ارزنده‌ی این شرکت در زمینه‌ی شناسایی مجرمان در اینستاگرام بهره‌مند شوید و حقوق از دست رفته‌ی خود را بدست آورید. این شرکت با استفاده از جدید‌ترین و علمی‌ترین روش های موجود برای دریافت حقوق شما تلاش خواهد کرد و اجازه‌ دست درازی افراد به اطلاعات و حریم شخصی شما را نخواهد داد. از دیگر خدماتی که اینستا سکیوریتی به عنوان قوی ترین گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام در خاورمیانه به مشتریان خود ارائه می‌دهد می‌توان به مواردی همچون: بازیابی اکانت اینستاگرام، بستن صفحات جعلی، افزایش امنیت پیچ اینستاگرام، رفع بلاک صفحات اینستاگرام، رفع مشکل شادو بن صفحات اینستاگرام، طراحی بیزینس پروفایل برای صفحات اینستاگرام و برندینگ اینستاگرام اشاره کرد. شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌های ناچیزی از خدمات ارزنده‌ی شرکت اینستا سکیوریتی در کنار خدماتی همچون شناسایی مجرمان در اینستاگرام بهره‌مند شوید و حس امنیت در شبکه‌های مجازی را احساس کنید.

چگونگی ثبت سفارش شناسایی مجرمان

به راحتی در انتها صفحه بر روی گزینه “ثبت درخواست آنلاین” کلیک نموده و پس از هدایت شدن به صفحه جدید، اطلاعات و موارد خواسته شده را تکمیل، و بر روی دکمه “افزودن به سبد خرید” کلیک نمایید.

در جهت مطرح کردن هرگونه سوالات و یا مشکلات با مرکز پشتیبانی مشتریان در ارتباط باشید: 02191035053

شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام

پشتیبانی تمام روز:

5842a8fba6515b1e0ad75b03 1 300x300 - شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام | هویت اصلی را مشخص خواهیم کردwhatsapp icon 300x300 - شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام | هویت اصلی را مشخص خواهیم کردinstagram icon 300x300 - شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام | هویت اصلی را مشخص خواهیم کرد

021-91035053

0901-1778287

فهرست