شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام | هویت اصلی را مشخص خواهیم کرد

اینستا سکیوریتی به عنوان قوی ترین گروه امنیتی و همچنین تبلیغاتی میتواند در زمینه‌ی شناسایی مجرمان در اینستاگرام و فضای مجازی شما را همراهی کرده و در خدمتتان باشد. اینستا سکیوریتی، تاکنون موفّق به کشف و حل و فصل جرائم اینترنتی بسیاری شده است. این گروه خدماتی فراوانی را در زمینه‌ی مبارزه با جرائم رایانه‌ای و حل مشکلات مربوط به استفاده از فضای مجازی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

Identification of criminals 750x563 - شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام | هویت اصلی را مشخص خواهیم کرد

امروزه شناسایی مجرمان و یا به عبارت دیگر هویت اصلی صفحات در اینستاگرام به مشکل بزرگی برای افراد تبدیل شده است.

چرا شناسایی مجرمان در اینستاگرام از اهمیّت بالایی برخوردار است؟

شناسایی مجرمان در اینستاگرام امروزه از اهمیّت بسیار بالایی برخوردار است. در دنیای جدید و مدرن امروزی جرائم مختلفی در بستر اینترنت همواره در حال وقوع هستند، و افراد سودجو بسیاری وجود دارند که از طریق نشر اکاذیب و یا دزدی اطّلاعات منجر به وارد شدن خسارات مالی فراوانی به اشخاص حقیقی و حقوقی می‌شوند. گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستا سکیوریتی یک تیم قدرتمند و حرفه‌ای در زمینه‌ی مبارزه با جرائم رایانه‌ای با افتخار در خدمت شما خواهد بود و از روش‌های مختلفی به احقاق حقوق از دست رفته‌ی مشتریان خود می‌پردازد. مبارزه با این گونه جرائم می‌تواند مشکلات متعدّدی را برای افراد ایجاد نماید و نداشتن اطّلاعات کافی در این زمینه به ضایع شدن حقوق  افراد منجر خواهد شد. به همین دلیل است که شناسایی مجرمان در اینستاگرام در دنیای مدرن امروزی به مشکل بزرگی تبدیل شده است. اینستا سکیوریتی به دلیل آشنایی بالا با تمامی پیچ و خم‌های قانونی مبارزه با جرائم اینترنتی می‌تواند شما را در این زمینه یاری کند و به این ترتیب شما توانایی بازیابی حقوق مادّی و معنوی از دست رفته‌ی خود را در اختیار خواهید داشت. گروه امنیتی اینستا سکیوریتی، دارای مجوز های لازم و کاملا معتبر خدمات متعدّدی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد و در قسمت بعدی می‌توانید بخشی از خدمات ارزنده‌ای را که توسّط وب سایت اینستا سکیوریتی ارائه می‌شود را مشاهده کنید.

Identification of criminals7 - شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام | هویت اصلی را مشخص خواهیم کرد

شناسایی مجرمان در اینستاگرام را به شرکت اینستا سکیوریتی بسپارید!

گروه اینستا سکیوریتی چه خدماتی را در زمینه‌ی شناسایی مجرمان در اینستاگرام به مشتریان خود ارائه می‌دهد؟

مبارزه با جرائم رایانه‌ای و شناسایی مجرمان در اینستاگرام:

افراد بسیاری عضو شبکه‌های اجتماعی مختلف همچون اینستاگرام می‌باشند و به همین دلیل است که شناسایی مجرمان در اینستاگرام از اهمیّت بالایی برای کاربران این شبکه‌ی اجتماعی برخوردار است. امروزه به دلیل گسترده بودن جرائم رایانه‌ای در بستر اینترنت، شناسایی جرائم صورت گرفته می‌تواند مشکلاتی را برای افراد ایجاد کند. اینستا سکیوریتی با استفاده از دانش بالای خود در زمینه‌ی علوم فضای مجازی می‌تواند کمک بزرگی برای شما محسوب شود.

در فضای مجازی مجرمان همواره در کمین هستند!

اثبات علمی جرم مرتکب شده با ارائه‌ی مدرک:

اینستا سکیوریتی مستندات ارزنده‌ای را در زمینه‌ی اثبات علمی جرم مرتکب شده و ارائه‌ مدارک علمی معتبر برای اثبات جرم ارائه خواهد داد! همانطور که مطلع هستید در بندِ تمامی قانون های کشور ها، اثبات جرم مرتکب شده بسیار حائز اهمیت است، قانون گذار ها ذکر کرده اند که برای مطرح کردن هرگونه شک و یا مکاتبه ای، مستلزم ارائه مستندات و مدارک کافی در خواهد بود، در غیر این صورت مکاتبات شما تایید نمیگردد. گروه اینستا سکیوریتی، در فرایند همکاری در پرونده قانونی شما، از نظر علوم فضای مجازی جرم مرتکب شده و همچنین ادعای خود را اثبات خواهد کرد.

حذف اکانت‌های جعلی و یا به عبارت دیگر “Fake Pages” یکی از خدماتی است که اینستا سکیوریتی در راستای شناسایی مجرمان در اینستاگرام، به مشتریان خود ارائه می‌دهد

 

پشتیبانی و پیگیری روند کلّی پرونده قانونی:

تیم قدرتمند اینستا سکیوریتی این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا بدون کمترین دخالتی برای پیگیری پرونده‌ی شکایت خود اقدام نمایید. شما با استفاده از این خدمات می‌توانید به راحتی جرم‌های صورت گرفته را اثبات کرده و روند پیشرفت پرونده‌ی خود را به راحتی مشاهده نمایید. این ویژگی موجب شده است تا شناسایی مجرمان در اینستاگرام راحت‌تر از گذشته صورت بگیرد و شما به آسانی توانایی مبارزه با جرائم رایانه‌ای را در اختیار داشته باشید. به همین دلیل است که بسیاری از افراد از خدمات شرکت اینستا سکوریتی برای پیگیری پرونده‌های سایبری خود استفاده می‌کنند و این شرکت توانسته است تا شهرت بالایی را در زمینه‌ی شناسایی مجرمان در اینستاگرام و نهایی کردن پرونده‌های سایبری بدست آورد.

Identification of criminals5 - شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام | هویت اصلی را مشخص خواهیم کرد

شناسایی مجرمان در اینستاگرام را به حرفه‌ای‌ها بسپارید!

 

دریافت هزینه اندک و سرعت بسیار بالا در شناسایی مجرمان:

اینستا سکیوریتی در جهت تکریم بیشتر مشتریان خود در ابتدا، بیعانه بسیار ناچیزی را رابی شروع پروژه دریافت خواهد کرد. و بیش از 70% مبلغ پس اتمام کار پرداخت خواهد شد. زمان در فرایند شناسایی مجرمان و یا اثبات جرم بسیار حائز اهمیت است. چرا که در بعضی از شرایط ممکن است مجرمان برای رسیدن به یک هدف تنها 24 ساعت زمان لازم داشته و اثبات جرم و شفاف سازی آن در زمان بسیار محدود الزامی است. اینستا سکیوریتی با داشتن کادری از قوی ترین هکر ها و کارشناسان امنیت شبکه ایرانی، سعی خواهد داشت تا با بهترین و سریعترین روش ها. به فعالیت مجرمان در دنیای اینترنت خاطمه دهد.

Identification of criminals6 600x338 - شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام | هویت اصلی را مشخص خواهیم کرد

چه افراد و سازمان‌هایی مخاطبان اصلی شرکت اینستا سکیوریتی محسوب می‌شوند؟

اینستا سکیوریتی در زمینه‌ی شناسایی مجرمان در اینترنت از جمله اینستاگرام، سابقه‌ی همکاری با سازمان‌های دولتی و خصوصی فراوانی را در کارنامه‌ی خود دارد و به همین دلیل است که این شرکت شهرت بالایی را در زمینه‌ی شناسایی جرائم رایانه‌ای، اثبات جرائم سایبری و احقاق حقوق مشتریان و مخاطبان خود خواهد داشت. از جمله مهم‌ترین مخاطبان اینستا سکیوریتی می‌توان به مواردی همچون: سازمان‌های دولتی، پلیس فتا، اداره تحقیقات فدرال، شاکی‌های خصوصی/عمومی و وکلا اشاره کرد. شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ ناچیز از خدمات ارزنده‌ی این شرکت در زمینه‌ی شناسایی مجرمان در اینستاگرام بهره‌مند شوید و حقوق از دست رفته‌ی خود را بدست آورید. این شرکت با استفاده از جدید‌ترین و علمی‌ترین متودهای موجود برای دریافت حقوق شما تلاش خواهد کرد و اجازه‌ی دست درازی افراد به اطّلاعات و حریم شخصی شما را نخواهد داد. از دیگر خدماتی که اینستا سکیوریتی به عنوان قوی ترین گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام در خاورمیانه به مشتریان خود ارائه می‌دهد می‌توان به مواردی همچون: بازیابی اکانت اینستاگرام، بستن صفحات جعلی، افزایش امنیّت پیچ اینستاگرام، رفع بلاک صفحات اینستاگرام، رفع مشکل شادو بن صفحات اینستاگرام، طرّاحی بیزینس پروفایل برای صفحات اینستاگرام و برندینگ صفحات اشاره کرد. شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌های ناچیزی از خدمات ارزنده‌ی شرکت اینستا سکیوریتی در کنار خدماتی همچون شناسایی مجرمان در اینستاگرام بهره‌مند شوید و حس امنیّت در شبکه‌های مجازی را احساس کنید.

 

شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام

پشتیبانی تمام روز:

5842a8fba6515b1e0ad75b03 1 300x300 - شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام | هویت اصلی را مشخص خواهیم کردwhatsapp icon 300x300 - شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام | هویت اصلی را مشخص خواهیم کردinstagram icon 300x300 - شناسایی صاحب اکانت اینستاگرام | هویت اصلی را مشخص خواهیم کرد

021-28429881

0901-1778287

فهرست