امنیت

بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام در 5 مرحله به صورت حرفه ای2 min read

8 دیدگاه

میخواهید مسئول امنیتی شما باشیم؟

آموزش زیر، صرفا در جهت افزایش امنیت اینستاگرام به صورت قابلیت فعال نرم افزار اینستاگرام است. اگرچه روش های زیر، در جهت افزایش و تضمین امنیت پیج مفید واقع میشوند. اما تغییرات امنیتی زیادی در ساختار اینستاگرام اتفاق خواهد افتاد که مستلزم آپدیت و پشتیبانی بیشتری می باشد. از این رو مجموعه ما به عنوان قوی ترین گروه امنیتی در خاورمیانه این افتخار 5000 صفحه مجازی را داشته و همچنین با افتخار بسیار در خدمت شما خواهد بود.

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز و محترم وب سایت رسمی گروه امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام، در این مطلب قصد داریم نحوه امن کردن پیج یا به عبارتی دیگر اکانت اینستاگرام بپردازیم، به نوعی که به راحتی بتوانید با 5 مرحله بسیار ساده قدم به قدم امنیت صفحه اینستاگرامی خود را افزایش داده، و سطح امنیتی خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام تضمین نمایید.

بالا بردن امنیت اینستاگرام:

قطعا شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که حریم خصوصی برایتان اهمیت بسیار زیادی دارد، و قطعا شبکه اینستاگرام روش ها و ساختار هایی را برای افزایش امنیت پیج به وجود آورده است، در این مطلب قصد داریم تمامی روش ها و بهترین آن ها را جهت افزایش امنیت اکانت اینستاگرام و یا به عبارت دیگر ضد هک کردن اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

1. انتخاب رمز عبور (Password) قوی

در اولین مرجله رمز عبور و یا پسوورد  اینستاگرام را پیچیده و سخت انتخاب کنید، خیلی از افراد در هنگام ورود به شبکه های اجتماعی از رمز های بسیار ساده و قابل حدس استفاده میکنند مانند: شماره موبایل، شماره شناسنامه، ترکیب اسم و فامیل، تاریخ تولد، شماره ملی و …. خیلی از رمز هایی که در هویت شما خلاصه می شود. در اولین مرحله جهت نفوذ به اکانت شما، هکر ها با کرک کردن (پیدا کردن) رمز عبور اینستاگرام شما، اقدام به نفوذ خواهند کرد، و روشی که فرد تخریب کننده را به لیست عظیمی از رمز عبور میرساند هویت شما است.

بالا بردن امنیت اینستاگرام

سعی کنید به هیچ وجه از رمز عبور هایی که هویت شما در آن خلاصه میشود استفاده نکنید، و پسوورد خود را با فرمتی پیچیده انتخاب کنید و همینطور رمز هایی را انتخاب نمایید که بیش از 8 کاراکتر هستند و جهت انتخاب بهترین پسوورد میتوانید از کاراکتر هایی مانند !@#$%^&*)(_+| استفاده نمایید، و همینطور استفاده از کاراکتر های بزرگ و کوچک مانند: aLIreZa چرا که تمامی شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام، به کاراکتر های بزرگ و کوچک حساس می باشند، و شما میتوانید با بازی با کلمات در هنگام انتخاب پسوورد، یک رمز عبور بسیار قوی تولید کنید، که قطعا alireza با aLIreZa دو رمز عبوری مجزا از هم هستند. به عنوان مثال، یک رمز عبوری که با رعایت نکات ذکر شده انتخاب شده است را میتوانید در زیر مشاهده نمایید.

iSeCcUr@@!#$&–

خرید هاست

2. تکمیل اطلاعات و تایید ایمیل و شماره تلفن

یکی از روش هایی که میتواند جهت بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام شما تاثیر گذار باشد، استفاده از ایمیل و شماره تلفن است، حتما در ابتدا یک شماره تلفن امن که به آن دسترسی دارید را در اینستاگرام خود ثبت و همینطور آن را تایید نمایید و در مرحله دوم انتخاب یک ایمیل که در صورت امکان نام و هویت شما در آن آدرس آن ذکر نشده باشد! چرا که افراد سودجو برای نفوذ به اکانت اینستاگرام شما، اقدام به یافتن آدرس ایمیل اینستاگرام شما خواهند کرد و هر شخصی به راحتی میتواند به مراجعه به صفحه فراموشی رمز عبور در اینستاگرام درخواستی با اکانت شما جهت فراموشی رمز عبور ارسال نماید، و آدرس حدودی ایمیل را بیابد که 2 حرف در آدرس ایمیل قابل مشاهده خواهد بود و حرف های دیگر با علامت * پنهان شده اند مانند: a*******2@Gmail.com که هکر ها با حدس زدن علامت پر شده، اقدام به تکمیل آدرس ایمیل کرده و چندین ایمیل را به صورت فرضی ساخته و میتوانند آدرس حدودی و یا آدرس کامل ایمیل شما را بیابند. پس حتما در انتخاب ایمیل خود دقت نمایید و از انتخاب ایمیل هایی که هویت شما در آن ذکر شده است و یا به راحتی قابل حدس هستند جدا خودداری فرمایید. و در آخر میتوانید امنیت ایمیلی که برای اکانت اینستاگرام خود انتخاب کردید را افزایش دهید. جهت افزایش امنیت ایمیل از این صفحه دیدن فرمایید.

توجه: بسیار مشاهده شده است که افراد در هنگام ثبت نام در اینستاگرام از ایمیل هایی استفاده می کنند که در سرویس دهنده ایمیل مربوط موجود نیست! و ایمیل آدرس هایی را به صورت انتخابی و بدون ثبت نام کردن با آدرس ایمیل مربوطه در اینستاگرام وارد کرده و آن را confirm نمی کنند، و صرفا فقط به این خاطر که آن مرحله را پشت سر بگذارند یک آدرس Random انتخاب میکنند. توصیه می شود به هیچ وجه این کار را انجام ندهید! به این دلیل که ممکن است ایمیل انتخابی شما برای شخص دیگری بوده و ایمیل تاییدیه شما برای صاحب اصلی ایمیل ارسال شود و یا آدرس ایمیل انتخابی شما وجود نداشته باشد و به راحتی میتوانند ایمیل فرضی شما را ثبت نام کرده و یک ایمیل تایید به آن ارسال نمایند، که باعث به خطر افتادن اکانت اینستاگرام و حریم خصوصی شما می شود.

3. استفاده از تایید اعتبار دو مرحله ای (Two Step authentication)

طبق تصویر زیر میتوانید قابلیت Two Step authentication را بر روی پیج اینستاگرام خود فعال و از این قابلیت جهت بالا بردن امنیت اینستاگرام خود استفاده نمایید.

شاید این برایتان سوال باشد که این قابلیت چیست و چه کاربردی دارد، در پاسخ به این سوال باید بگوییم که یکی از مهمترین مرحله جهت افزایش امنیت اکانت اینستاگرام “تایید اعتبار دو مرحله ای” می یاشد. در این روش همانطور که از عنوان آن مشخص است، فرایند ورود به اکانت اینستاگرام شما به دو مرحله تبدیل خواهد شد، یعنی پس از اینکه در هنگام ورود رمز عبور خود را وارد کرده و گزینه Login را میزنید، به صفحه ای منتقل می شوید! که باید جهت تکمیل فرایند ورود کد چند رقمی ارسال شده به شماره تلفن خود را وارد کرده و سپس پس از عبور از این مرحله به اکانت خود دسترسی داشته باشید. این کمک میکند که از روش 1.2 اقدام به یافتن رمز عبور شما کنند، پس از ورود به اکانت شما غافلگیر خواهند شد، چرا که جهت عبور از این مرحله حتما باید کدی را در دست داشته باشند که به شماره تلفن انتخابی شما در اینستاگرام ارسال شده است، و تنها شما به آن کد جهت ورود دسترسی خواهید داشت. جهت استفاده از قابلیت “تایید اعتبار دو مرحله ای” همانند تصویر زیر به اکانت اینستاگرام خود رفته و بر در قسمت Setting بر روی گزینه Two Step Authentication کلیک کنید، و با صفحه ای مواجه می شوید که کدی برای شماره تلفن شما ارسال شده و با وارد کردن کد در صفحه مربوطه، این امکان برای اکانت شما فعال خواهد شد. و همینطور میتوانید از روشی دیگر به نام Authentication App استفاده نمایید که این روش بدون نیاز به شماره تلفن فعال خواهد شد، در این روش با نصب نرم افزار Google’s Authenticator اینستاگرام خود را به این نرم افزار متصل کرده و پس از انجام این فرایند مسئله ای که بسیار  این قابلیت را محبوب می کند این است که این نرم افزار هر 10 ثانیه یکبار اقدام به ساخت یک کد جهت ورود خواهد کرد، که این روش باعث شده در هنگام ورود برای وارد کردن کد به نرم افزار Google’s Authenticator رفته و کد ساخته شده را مشاهده کنید، و فقط 10 ثانیه محلت در جهت استفاده و ورود از آن در اینستاگرام را دارید و در غیر این صورت باید از کد جدید که در 10 ثانیه بعدی استخراج می شود انتخاب نمایید. این روش تقریبا نفوذ به اینستاگرام را غیرممکن کرده است. که کاربران میتوانند از یکی از روش های مربوطه جهت تایید اعتبار دو مرحله ای استفاده کنند. اما پیشنهاد می شود از هر دو روش جهت افزایش امنیت صفحه خود استفاده نمایید.

فعال کردن قابلیت Two Step authentication

TwoStep1 - بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام در 5 مرحله به صورت حرفه ایTwoStep2 - بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام در 5 مرحله به صورت حرفه ایTwoStep3 - بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام در 5 مرحله به صورت حرفه ای

4.  افزایش امنیت فردی

امنیت فردی شما یکی از مسئله های مهم در بالا بردن امنیت اینستاگرام است، در این مرحله ممکن است اشتباهاتی توسط شما (صاحب اکانت اینستاگرام) صورت گرفته و امنیت اکانت اینستاگرام شما به صورت مستقیم توسط خودتان به خطر بیوفتد.

نکاتی جهت افزایش امنیت اینستاگرام به صورت فردی

Instagram Data Downloading Tool - بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام در 5 مرحله به صورت حرفه ای

  • عدم استفاده از نرم افزار های افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام ( بعضی از این نرم افزار ها قلابی بوده و پس از ورود اینستاگرام شما در نرم افزار، اطلاعات شما برای سروری ارسال می شود که توسط سازنده برنامه کاملا شخصی سازی شده است. پیشنهاد شده قبل از استفاده از نرم افزار های مربوط در جهت افزایش بازدید در اینستاگرام، تحقیقات لازم را برای صحت عملکرد و قانونی بودن آن انجام دهید.
  • عملیات Phishing و یا FakePage ها ( افرادی با ساخت صفحاتی قلابی و یا به عبارت دیگر FakePage اقدام به دریافت اطلاعات اینستاگرام شما می کنند، این صفحات می توانند در قالب صفحه ورود به اینستاگرام، صفحه ای جهت افزایش فالوور و یا بازدید و ….. ساخته و برای شما به هر طریقی ارسال شوند. توصیه می شود، هیچگونه اطلاعاتی را در فیک پیج ها ثبت نکرده و مراقب اینگونه عملیات های مهندسی اجتماعی باشید.
  • مراقبت از رمز عبور اینستاگرام ( به هیچ وجه رمز عبور اینستاگرام خود را در اختیار شخصی نگذارید، و آن را در مکان هایی مانند “SavedMessage، Notepad، Files، Gallery” ذخیره نکنید و پیشنهاد می شود رمز عبور انتخابی را در ذهن خود بسپارید.

نتیجه گیری:

2کامنت اینستاگرام - بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام در 5 مرحله به صورت حرفه ای

بالا بردن امنیت اینستاگرام اکانت شما میتواند توسط قابلیت هایی که جهت تضمین امنیت این شبکه اجتماعی وجود دارد تامین شود، و در نهایت پس از انجام مراحل فوق، جهت افزایش و یا بالا بردن امنیت اینستاگرام، نسبت به افزایش امنیت فردی خود اقدام کرده و سعی کنید صفحات و برنامه هایی که از روش های مهندسی اجتماعی با به عبارت دیگر pishing جهت تخریب اکانت اینستاگرام شما اقدام می شود به هیچ وجه استفاده نکرده و اطلاعاتی در این برنامه ها وارد نکنید.

Buy Proxy

BuyProxies Website is a best Proxy Website for Buying Share/Private proxy. For More Details, You can go to BuyProxies and you ca see Dedicated-Proxies Plans on This LINK in website

امتیاز یادتون نره
[Total: 2 میانگین: 5]
نوشتهٔ بعدی
چگونگی انتخاب رمز عبور قوی اینستاگرام | کاهش احتمال هک شدن تا 50 درصد

مطالب مرتبط

8 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست