بازیابی اینستاگرام | بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام در ۱ مرحله بسیار آسان

توجه: جهت بازیابی اینستاگرام ابتدا سفارش را ثبت کرده و برای پرداخت وجه پس از انجام پروژه با شما تماس گرفته می شود.

هک اینستاگرام و برگرداندن اینستاگرام

چگونگی بازیابی اینستاگرام شما؟

اگر در فرایند ورود اکانت خود در اینستاگرام دچار مشکل شده اید، و اگر هرگونه اختلال در هنگام ورود اکانت اینستاگرامتان به وجود آمده است، میتوانید اکانت اینستاگرام هک شده خود را جهت رفع مشکل فوق به کارشناسان ما بسپارید، این وب سایت با دریافت اطلاعات مذکور ، طی مدت زمانی بسیار کوتاه اقدام به بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده کرده، و آن را به شما تحویل خواهد داد.

چه پیج هایی را در اینستاگرام بازیابی خواهیم کرد؟

حساب های بازیابی شده توسط ما در اینستاگرام شامل اکانت هایی می شود که از دسترس خارح شده اند ، خروج این دسترسی در حساب می تواند شامل: فراموشی رمز عبور ، هک شدن اکانت شما ، گم شدن گوشی موبایل و هرگونه مشکلاتی که نمیتوانید به اکانت اینستاگرام خود دسترسی داشته باشید.

پس از ثبت درخواست برای اینستاگرام هک شده شما؟

در این قسمت بعد از ارسال اطلاعات و ثبت سفارش ، هیچگونه وجی پرداخت نخواهید کرد ، ما در ابتدا اکانت هک شده و یا از دسترس خارج شده شما را بازیابی خواهیم کرد و پس از انجام این فرایند جهت اعلام نتیجه با شما تماس خواهیم گرفت.

زمان موردنیاز برای بازیابی اینستاگرام شما؟

این فرایند ممکن است از حداقل ۲۴ ساعت تا حداکثر ۷۲ ساعت زمان صرف کند. این معمولا بستگی به شرایط اکانت هک شده و یا از دسترس خارج شده دارد.

چه مقدار وجه پرداخت خواهید کرد؟

وب سایت امنیتی InstaSecurity سعی دارد با افزایش سطح امنیتی کاربران از هرگونه سوء استفاده جلوگیری نماید، سفارشات شما مشتریان محترم، با بالاترین کیفیت ممکن و هزینه اندک انجام خواهد شد ، برای مشاهده تعرفه به ابتدای صفحه مراجعه فرمایید.

 

با افزایش امنیت اینستاگرام خود، از هرگونه نفوذ و سوء استفاده جلوگیری نمایید.

 

همینطور شما میتوانید جهت جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه مشکل برای اکانت اینستاگرام خود، به صفحات جلوگیری از هک اینستاگرام یا بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام در ۵ مرحله مراجعه فرمایید.
  • لطفا در صورت وجود شماره تلفنی که در اینستاگرام خود استفاده کردید را وارد نمایید، در غیر این صورت شماره تلفنی جهت برقراری ارتباط وارد کنید.
  • در صورت وجود، آدرس ایمیل اینستاگرام هک شده خود را وارد نمایید.
  • آدرس پیج اینستاگرامی که از دسترس خارج شده است را در این قسمت وارد نمایید.

بازیابی اینستاگرام

جهت پشتیبانی ۲۴ ساعته:

5842a8fba6515b1e0ad75b03 1 300x300 - بازیابی اینستاگرام | بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام در 1 مرحله بسیار آسانبستن صفحه تقلبی اینستاگرامinstagram icon 300x300 - بازیابی اینستاگرام | بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام در 1 مرحله بسیار آسان

۰۲۱-۲۸۴۲۹۸۸۱

۰۹۱۱۶۵۲۰۱۸۲

 

 

فهرست
error: کپی برداری ممنوع است